Yükleniyor...

Curve Finance kurucusu token’ları satıyor!

Curve Finance kurucusu Michael Egorov'un, 42 milyon dolara 106 milyon Curve DAO (CRV) sattığı açıklandı.

crv

Curve Finance kurucusu Michael Egorov’un, 42 milyon dolara 106 milyon Curve DAO (CRV) sattığı açıklandı.

Likidite problemleri ile savaş veren Curve Finance, henüz kritik süreci atlatabilmiş değil. Bir yandan da şirketin kurucusunun token satışına devam etmesi, tehlike boyutunu giderek artırdı. Egorov, 4 Ağustos’a kadar çeşitli kuruluşlara sattığı 72 milyon Curve DAO’ya (CRV) ek olarak, bugün itibarıyla 34 milyon CRV satışı daha gerçekleştirdi.

Curve finance

Son satışlara ait onchain verisi yayımlandı

Nansen analisti Sandra Leow tarafından paylaşılan onchain verilerine göre, Egorov toplamda 106 milyon CRV satış yaparak, toplam 42 milyon dolar gelir elde etti. Leow’a ​​göre Curve Finance kurucusunun son satışların, Wintermute’e (12,5 milyon CRV), Llanero’a (0,27 milyon CRV) ve eski DAI bir yetkilisine (6,25 milyon CRV) gerçekleştiği şekilde belirtildi.

Bugün ki token satışıyla birlikte toplamda 106 milyon CRV’yi 42 milyon dolardan satan Egorov, yalnızca Curve DAO’yu değil, tüm kripto ekosistemini riske atmış durumda. Swap havuzlarındaki likiditeyi yeterli seviyede sağlayamayan şirket, ilerki günlerde daha büyük sorunlarla karşı karşıya kalabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner