Yükleniyor...

CVS Health, NFT ve Metaverse ile İlgili Ticari Marka Başvurusunda Bulundu

ABD'li sağlık devi CVS, NFT ve metaverse ile ilgili ticari marka başvurusunda bulundu.

cvs health nft ve metaverse ile ilgili ticari marka basvurusunda bulundu 5

ABD’li sağlık devi CVS, NFT ve metaverse ile ilgili ticari marka başvurusunda bulundu. 

28 Şubat tarihli bir başvuruya göre CVS Health, sağlık hizmetlerinde NFT’lerin ve metaverse’ün kullanımına bakıyor. Söz konusu başvuru her ne kadar hizmetlerinde bu türden planların yer almasına işaret etse de her zaman kullanıma sunacağı anlamına gelmiyor. Bir CVS sözcüsü konu hakkında The Block’a şunları söyledi:

“Lider sağlık çözümleri şirketi olarak, tüketicilerin ihtiyaçlarını istedikleri zaman ve yerde, evde, sanal ortamda ve toplumda karşılamak için sürekli olarak çok kanallı sağlık hizmetlerimizi geliştiriyoruz. Ayrıca, dijital ilk, ileri teknoloji yaklaşımıyla tüketicilerin ilgisini çekmenin yeni ve yenilikçi yollarını düzenli olarak araştırıyoruz, bu nedenle yakın zamanda sanal sağlık hizmetleri ve diğer sanal mal ve hizmetlerle ilgili ticari marka başvuruları yaptık.”

Geçen yıl Fortune 500 listesinde dördüncü sırada yer alan CVS Health, CVS Pharmacy ve sigorta şirketi Aetna dahil olmak üzere birçok tanınmış ABD merkezli işletmenin ana şirketidir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner