Yükleniyor...

CyberConnect (CYBER), Binance etkisiyle uçuşa geçti!

CyberConnect (CYBER), Binance Labs'ten yatırım almasıyla birlikte keskin bir yükselişe imza attı.

CYBER

CyberConnect (CYBER), Binance Labs’ten yatırım almasıyla birlikte keskin bir yükselişe imza attı.

CyberConnect, kripto piyasasının en yeni üyelerinden birisi olarak biliniyor. Popüler kripto projesi, Binance’in de desteğini arkasına aldı.

Binance Labs, CyberConnect’e yatırım yaptı. Web3 projesi CyberConnect’in token’ı olan CYBER, haber etkisiyle keskin bir yükseliş yaşadı. CYBER, Binance Labs’ın da etkisiyle yüzde 15 arttı.

CyberConnect (CYBER), yatırım etkisiyle zirveye oynuyor!

Binance Labs’ten yatırım alan CyberConnect (CYBER), anlık yüzde 15’lik yükselişe imza attı. CYBER, bu yükselişi devam ettirebilirse zirveye oynayabilir.

CYBER, haber öncesinde 5 dolara ulaşarak, potansiyel bir yükselişin sinyalini verdi. 4,960 dolardaki direnç noktasını açan CYBER, Binance Labs etkisiyle 6 dolara ulaştı.

cyber

2 Eylül 2023 tarihinde ulaştığı 16,155 dolardan oldukça uzakta olan CYBER, iki aydan kısa bir sürede 4 dolara kadar gerilemişti. Binance’in yeni gözdelerinden birisi olan CyberConnect’in token’ı, son yükselişte potansiyel bir çıkışa zemin hazırladı. Popüler kripto para birimi, geçtiğimiz gün 4,50 dolar direncini aşarak boğaların dikkatini üzerine çekti.

CYBER, büyük bir yükselişe hazırlandığı dönemde Binance Labs’ten destek aldı. Bu destek ile birlikte, 5,870 dolar direnci aşıldı. Yükselişin devam etmesi halinde, 6,250 dolar direncinin test edilmesi muhtemel görünüyor. Bu noktanın aşılması halinde CYBER, 7 doları hedefleyebilir.

Haber etkisinin geçmesi ve satışların artması, CYBER fiyatını negatif yönde etkileyebilir. CYBER, ilgiyi kaybetmesiyle birlikte 5,870 dolara geri çekilebilir. Yükseliş için önemli bir destek noktası haline gelen 5,870 dolar kaybedilirse fiyat 5,477 dolara inebilir. Tüm bu destek noktaları kaybedilirse, CYBER, majör destek noktası 5 dolardan güç almak için düşüşünü sürdürebilir. 5 dolar, CYBER boğalarının kalesi olarak görülüyor. Bu noktanın kırılması, yükseliş senaryolarını rafa kaldırabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner