Yükleniyor...

CZ, BNB’nin Başarısından Memnun

Binance'nin yerel tokeni BNB, ayı piyasasında gösterdiği performansla Bitcoin (BTC) ve Ethereum'u (ETH) geride bıraktı.

CZ BNBnin Basarisindan Memnun 1

Binance’nin yerel tokeni BNB, ayı piyasasında gösterdiği performansla Bitcoin (BTC) ve Ethereum’u (ETH) geride bıraktı. BNB ayı piyasasına rağmen her geçen gün yeni bir başarıya imza atıyor. BNB, Bitcoin (BTC) karşısında ATH’ye ulaştı.

Piyasa hala riskli olarak görülse de BNB, BTC’den çok daha iyi performans gösteriyor. BNB/BTC paritesi geçtiğimiz mayıstaki en düşük seviyesinden yüzde 64 daha yukarıda.

btcbnb

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) son attığı tweette, BNB’nin fiyatını sadece birkaç günde bir, biri mesaj attığında kontrol ettiğini söyledi. CZ, bunun dışında ise sadece inşa etmeye odaklandıklarının altını çizdi.

2021 boğa piyasasında BNB hacmi 101 milyar dolardan fazlasını gördü.

BNB, Bitcoin ve Ethereumdan Daha Başarılı

BNB, ayı marketinde Bitcoin ve Ethereum’dan daha iyi performans göstermiş durumda, ATH’sinden yüzde 55.60 düşmüşken BTC yüzde 66.48, ETH ise yüzde 66.03 düştü. Yine de BNB için yasal belirsizlik söz konusu. SEC tokenin kayıt dışı bir menkul değer olup olmadığı hakkında soruşturma başlattı. Binance kurucu ortağı Yi He, BNB’nin güvenlik belirteci olmadığını bütün ekosistemi destekleyen bir token olduğunu aktardı.

BNB hala 5. en büyük kripto para olarak karşımıza çıkmakta ve işlem hacmi yaklaşık 50 milyar dolar seviyesinde. Haberin yazıldığı an itibariyle 304 dolardan işlem görüyordu. BNB güncel fiyatı ise şu şekilde:


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner