Yükleniyor...

DAO Maker (DAO) ve Tron (TRX) Blok Zinciri Ortaklık Kurdu

DAO Maker (DAO), Tron (TRX) Blockchain ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

tron

DAO Maker (DAO), Tron (TRX) Blockchain ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Paylaşılan basına açıklamasına göre, Tron blok zinciri ve DAO Maker proje finansmanı için stratejik bir ortaklığa imza attı. Yen iş birliği kapsamında, Tron blok zinciri üzerinde tüm DAO Maker hizmetlerine sorunsuz bir biçimde erişim sağlanabilecek. Ek olarak Tron tabanlı projeler, başlangıç finansmanını arttırabilmek adına DAO Maker fırsatlarından yararlanabilecekler.

DAO Maker, kaynak yaratmanın yanı sıra, sürdürülebilir ilerlemeniz bir kaçınılmazı olan, sağlam toplulukları bir araya getirme projelerine de yardımcı olur. Bu hedefe “social mining” araçlarıyla ulaşılır.

Bu sebeple, Tron’un kitlesiyle rezonansa girmek, özellikle merkezi olmayan finansal uygulamalar (DeFi) segmentinde DAO Maker (DAO) gelişimi için büyük önem taşımaktadır.

Tron’un kurucusu ve BitTorrent’in CEO’su Justin Sun, yeni ortaklığı değerlendirdi:

“Tron’a zincirler arası kaynak yaratabilmek ve yeni topluluk üyelerini çekebilmek için DAO Maker gibi bir endüstri lideriyle ortaklık kurmaktan ötürü son derece heyecanlıyız.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner