Yükleniyor...

Dave Portnoy, Artık Bitcoin’in Kalıcı Olduğuna İnanıyor

Barstool Sports'un kurucsu Dave Portnoy, artık Bitcoin'in (BTC) kalıcı olduğuna inanacak kadar kripto sektörü hakkında yeterince şey öğrendiğini söyledi.

portnoy

Barstool Sports’un kurucsu Dave Portnoy, artık Bitcoin’in (BTC) kalıcı olduğuna inanacak kadar kripto sektörü hakkında yeterince şey öğrendiğini söyledi.

Fox Business’a konuşan Dave Portnoy, bir milyon dolarlık Bitcoin satın almasının ardından “elmas ellere” sahip olduğunu dile getirdi.

“11 bin dolar seviyesindeyken 29 Bitcoin satın aldım ve ertesi gün sattım. İnsanlar bunun için benimle alay ettiler ve “kağıt eller” dediler.

Yeniden girmek için bekliyordum. Beni bir kez kandıran kendinden utanmalıdır. Ancak ben ikinci kez kanarsam ben kendimden utanmalıyım

Uzun vadeli düşünüyorum”

Portnoy, 2020 yılında Bitcoin’i yaklaşık 11 bin dolar seviyesindeyken aldı ve kısa süre sonra zarar ederek sattı. O günden beri varlık 40.000 dolar seviyesinin altına inmeden önce %500 oranında değer kazandı.

Portnoy geçtiğimiz hafta ortalama 36.924 dolar fiyatla 29.5 civarında BTC satın aldığını açıkladı. Toplam maliyet aşağı yukarı 1 milyon dolar ediyordu.

Portnoy, bir yıl önce sektörü anlamadığı için kripto paralardan uzak durduğunu söylemişti. Şimdi ise geri dönmüş durumda.

“Şunu anladım ki Bitcoin burada kalacak ve hiçbir yere gitmiyor. Yaygın bir biçimde benimseniyor. Ana akımın sektöre dahil olduğunu gördük. Gelecek bu.”

Portföyünüzün bir parçası değilse aptal olduğunuzu düşünüyorum. Peki tüm portföyünüz Bitcoin mi olmalı? Muhtemelen hayır.

Bazı küçük altcoin’lerden de alıyorum. Safemoon’um var. Onu hala tutuyorum ve Bitcoin de burada kalacak. Bir noktada her şey değer kazanır”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner