Yükleniyor...

Ethereum Tabanlı Gaming Altcoin’i, Yükseliş Sinyalleri Veriyor

Kripto analitik firması Santiment'e göre, Ethereum tabanlı oyun projesinin yerel tokenı, düşüş trendinin ardından yükseliş sinyalleri veriyor.

slp

Kripto analitik firması Santiment’e göre, Ethereum tabanlı oyun projesinin yerel tokenı, düşüş trendinin ardından yükseliş sinyalleri veriyor.

Santiment, Axie Infinity (AXS) oyununa katılarak elde edilen Smooth Love Potion’un (SLP), ATH seviyesinden %97 oranında düşmesinin ardından dibi görebileceğini düşünüyor:

“0,0088 dolar! Bir yıldan kısa bir süre önce ATH seviyesinden neredeyse 44 kat daha azalmış durumda. Bu SLP sahipleri için son derece acı verici. Muhtemelen yakınlarda yeni bir dip seviyesi olabilir”

SLP, yazı kaleme alındığı sırada 0,01 dolar seviyesinde yer alıyor ve tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,009 seviyesinin biraz üstünde yer alıyor.

Firma, bu büyük düzeltmeye rağmen SLP’nin bir yükseliş sinyali verdiğini ifade ediyor

“Geçen hafta zincir için SLP aktivitesinde güçlü bir artış gördük. Fiyat düşmeye devam ederken her gün daha fazla adres SLP ile etkileşim halinde. Yukarı yönlü bir sapma görüyoruz”

Capture1

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner