Yükleniyor...

David Gokhshtein DOGE, SHIB ve FLOKI’deki Devasa Yükselişe Dikkat Çekti

Kripto para topluluğunun popüler isimlerinden David Gokhstein, köpek temalı kripto paraların son zamanlardaki muazzam büyümesini vurguladı.

aa6a1379e3494c9fb2ef3aa3c680de3d

Kripto para topluluğunun popüler isimlerinden David Gokhstein, köpek temalı kripto paraların son zamanlardaki muazzam büyümesini vurguladı. Ünlü isim SHIB, FLOKI ve DOGE’un istikrarlı yükselişine dikkat çekti.

PAC Protocol CEO’su David Gokhshtein, Twitter’da attığı bir mesajla SHIB ve FLOKI’nin son günlerde büyük ölçüde arttığına dikkat çekti. Gokhshtein ayrıca Dogecoin’den ilk köpek temalı kripto para olarak bahsetti.

“Artık DOGE, SHIB ve FLOKI’niz var.”

Aynı zamanda eski bir Cumhuriyetçi Kongre adayı olan David Gokhstein, son tweetinde Elon Musk tarafından pompalanan en popüler meme paralardan bahsetti.

Shiba Inu (SHIB) ve Floki Inu (FLOKI) ile Dogecoin, Japon köpek ırkı Shiba Inu’dan ilham almıştır. Geçen hafta boyunca, SHIB şaşırtıcı bir artış gösterdi ve %317,35 gibi büyük bir patlama yaşadı.

Ralli ilk olarak isimsiz bir balinanın altı trilyonluk SHIB satın aldığı haberiyle başladı. Görünüşe göre, Gokhshtein herhangi bir SHIB’e sahip değil ve son tweetine göre bunun için bazı kişisel nedenleri olabilir. Ancak, SHIB topluluğuna şans diledi.

SHIB ve FLOKI, Dogecoin’den Daha İyi Performans Gösteriyor

Geçtiğimiz günlerde Elon Musk, Twitter sayfasında Floki adlı Shiba Inu yavrusunun bir fotoğrafını yayınladı. Bu, SHIB rallisine daha fazla ivme kazandırdı ve FLOKI’nin de yükselmesine izin verdi.

SHIB bugün ise ilk 15 arasına girmeyi başardı. Kripto para Coingecko verilerine göre yazının yazıldığı sırada 12. sırada yer alıyordu. Kripto para, son 24 saatte %40’lık bir büyümenin ardından $0,00003071 dolardan işlem görüyordu. SHIB, fiyat artışında DOGE’den daha iyi performans gösterdi. SHIB piyasa değeri şimdi 16 milyar dolara yakın. Şu anda, SHIB, 10 Mayıs’ta ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0000388$’ı yeniden yakalamaya yalnızca %18 uzakta.

DOGE, ise son 7 günde %20’lik bir yükseliş yaşadı. Coingecko’ya göre FLOKI, yaklaşık olarak benzer bir büyüme gösterdi. Kripto para son 24 saatte %40 oranında artış yaşadı. FLOKI, 0,00007543 dolarda işlem görüyor. FLOKI/WETH çifti ise geçtiğimiz gün %43.26 yükseldi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner