Yükleniyor...

BitGo Yöneticisi: Bitcoin Satın Almak İsteyen Şirketlerden Sürekli Telefon Alıyoruz

BitGo’dan Darren Jordan, kripto varlık sektörü hakkında konuştu.

bitgo yoneticisi bitcoin satin almak isteyen sirketlerden surekli telefon aliyoruz

BitGo’dan Darren Jordan, kripto varlık sektörü hakkında konuştu. Jordan, Bitcoin satın almak isteyen şirketlerden düzenli olarak telefon aldığını söyledi. 

The Block tarafından paylaşılan bir habere göre BitGo EMEA genel müdürü Darren Jordan, Londra’da düzenlenen Token 2049 konferansında kripto varlık sektörü hakkında konuştu. Jordan, Bitcoin’i bilançolarına eklemek isteyen şirketlerden düzenli olarak telefon aldığını söyledi. Jordan konu hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Bilançolarının küçük bir yüzdesini tahsis etmek istiyorlar. Bu, son 12 ayda gördüğümüz en önemli değişiklik oldu.”

Konferansta Genesis Trading CEO’su Michael Moro da yer aldı ve Jordan’ın ifadelerini destekleyen türden açıklamalarda bulundu: 

“Bilançolarına kripto varlık ekleyen şirketlerde muazzam bir artış var ve bunlar sadece ABD’li teknoloji firmaları değil. Güney Amerika ve Güneydoğu Asya’daki şirketlerin de portföylerini çeşitlendirme çabalarının bir parçası olarak buna katıldığını gördük.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner