Yükleniyor...

DeFi, Ayı Piyasasından Çıkıyor: Gnox (GNOX), Dogecoin (DOGE) ve Avalanche (AVAX) (Sponsorlu)

Tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, 5 Nisan'da dört ayın en yüksek seviyesi olan 2.

defi ayi piyasasindan cikiyor gnox gnox dogecoin doge ve avalanche avax

Tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, 5 Nisan’da dört ayın en yüksek seviyesi olan 2.2 trilyon dolardan mayıs ayının başlarında 1.7 trilyon dolara düştü. Bu da yüzde 20’den biraz daha fazla bir düşüş demek.

O zamandan beri, kripto para birimlerinin fiyatı bir ayı piyasasında. Zaten düşük olan bu seviyeyle karşılaştırıldığında, piyasa, 12 Mayıs’a kadar yüzde 23 daha düşerek ve o zamandan beri büyük ölçüde değişmeden daha da düşmeye devam etti.

Buna rağmen, ayı piyasasında iyi performans gösteren bazı DeFi projeleri var. Gnox, Dogecoin ve Avalanche, en iyi kripto para birimleri arasında yer bulan en iyi DeFi projeleri olarak sıralanıyor.

Gnox (GNOX)

Gnox, kripto dünyasında son haftalarda önemli kazanımlar elde eden birkaç kripto paradan biri ve son derece yükseliş görünümüne sahip. Sadece bir ayda yüzde 63’ten fazla arttı. Güçlü iş modeli ve kullanım durumları ile kripto yatırımcılarını çekmeye devam ediyor.

Gnox aynı zamanda DeFi yatırım alanı için büyük anlamlar ifade edebilecek son derece önemli bir projedir, dolayısıyla sadece kısa vadeli fiyat potansiyeline sahip değildir. Eşi benzeri olmayan ve basitleştirilmiş platformu, düzenli yatırımcıların gerçek pasif gelir getirilerinin keyfini çıkarmasını kolaylaştırır. Ve bu özellikler dizisi, dijital finansı ana akıma yönlendirmede kritik öneme sahip olabilir.

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin’in fiyatı, aslında diğerleri kadar dalgalanmadı. Geçen hafta nispeten sabit kaldı ve 0.06 dolar seviyesi civarında gezindi. Düşük likiditeli bir hafta sonu bile bu gidişatı değiştiremedi.

Sonuç olarak, meme kripto para birimi son ayı trendi sırasında en iyi performans gösterenlerden biri oldu.

Avalanche (AVAX)

Avalanche, birkaç yıl önce tanıtıldı. Blokzincir geliştiricilerine barındırma hizmetleri sunan ve DeFi’nin başlatılmasıyla ilgilenen bir platform olarak tanımlayabiliriz. Çoğunlukla Ethereum ile uyumlu olan Avalanche, hızlı işlem sürelerinde başarılı oluyor.

Çok sayıda ekosistemin bir parçası olduğu için, Avalanche’a yüksek talep var. Şu anda 24.24 dolardan işlem gören Avalanche’ın 2025 yılına kadar kademeli olarak artmasını engelleyen hiçbir şey yok.

Gnox hakkında daha fazla bilgi için:

Join Presale: https://presale.gnox.io/register
Website: https://gnox.io
Telegram: https://t.me/gnoxfinancial
Discord: https://discord.com/invite/mnWbweQRJB
Twitter: https://twitter.com/gnox_io
Instagram: https://www.instagram.com/gnox.io

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner