Yükleniyor...

Amerikan Kanser Derneği, Dogecoin (DOGE) Bağışlarının Popüler Olduğunu Açıkladı

Kanser hastalığını ortadan kaldırmaya odaklanan gönüllü sağlık kuruluşu American Cancer Society (ACS), Dogecoin'in (DOGE) en çok bağışlanan kripto paralardan biri olduğunu açıkladı.

acs

Kanser hastalığını ortadan kaldırmaya odaklanan gönüllü sağlık kuruluşu American Cancer Society (ACS), Dogecoin’in (DOGE) en çok bağışlanan kripto paralardan biri olduğunu açıkladı.

En popüler meme token, ACS tarafından alınan tüm bağışların %4’lük kısmını meydana getiriyor. Dernek Mayıs 2021’den beri Dogecoin bağışlarını kabul ediyor.

Kuruluş, kripto bağışları için bir kripto para bağış çözümü olan The Giving Block ile birlikte çalışıyor.

ACS, geçtiğimiz yıl kanser araştırmalarını ilerletme maksadıyla 1 milyon dolar toplamak için kampanya başlattı. Hedefe bu yılın başlarında ulaşıldı. Kuruluşa göre kripto bağışları da önemli bir yer tuttu.

Gönüllü sağlık örgütü, 1913 yılında New York’ta doktorlar ve iş adamları tarafından kuruldu.

Meme token’lar 2021’deki boğa rallisinin ardından yardım kuruluşları arasında da popüler hale geldi. Dünyanın en büyük meme kanseri yardım kuruluşu Susan G. Komen, Aralık ayı sonlarında Dogecoin ve Shiba Inu (SHIB) ile bağış kabul etmeye başladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner