Yükleniyor...

DeFi Platformu Oasis, Riskli Cüzdan Adreslerini Engelliyor

DeFi platformu Oasis, riski cüzdan adreslerinin uygulamaya erişiminin engelleneceğini açıkladı.

wallet

DeFi platformu Oasis, riski cüzdan adreslerinin uygulamaya erişiminin engelleneceğini açıkladı.

Merkeziyetsiz finans platformu Oasis.app, Discord’dan yaptığı duyuruda yaptırım uygulanan adreslerin uygulamaya artık erişemeyeceğini duyurdu.

DeFi Platformu Oasis, Önlemleri Artırıyor

Oasis.app, hizmet koşullarında yapmış olduğu değişimin ardından, yüksek riskli olarak belirlenen cüzdanların pozisyonlarını yönetmeleri ve para çekmeleri yasaklandı. Bu adresler uygulamaya erişmek yerine fonların depolandığı temel protokolle etkileşime girmek durumunda kalacak.

Oasis.app ekip üyelerinden Gabriel, konuyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

“İlgili yasalara uymak için Oasis.app’in hizmet şartlarını tekrardan güncellememiz gerekti. Son düzenlemelere uygun olarak yeni Hizmet Şartları belirlendi. Belirlenen adresler artık oasis.app’e erişemeyecek”

2020 yılında A serisi finansman turunda 6 milyon dolar toplayan Oasis, oldukça popüler bir DeFi platformu haline geldi. Verilere göre protokol, son bir ay içinde 4,6 milyar dolarlık işlem gerçekleştirdi.

Oasis’in yüksek riskli olarak belirlediği cüzdanları kullanmak için nasıl bir yol izlediği ise netlik kazanmadı. Birçok kişi bunun Tornado Cash ile ilgili olduğunu düşünse de konuyla ilgili kullanıcı dönüşleri olumlu değil.

Toplululuk üyeler ise şimdiye kadar alınan önlemlerden tatmin olmuş değil. Bir kullanıcı Tornado Cash bağlantılı bir cüzdandan Oasis ile doğrudan etkileşime girebildiğini ileri sürdü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner