Yükleniyor...

Bitcoin’de Bir Sonraki Hedef Ne? BTC, ETH ve SOL’daki Son Durum – Teknik Analiz

Kripto para piyasaları geçtiğimiz günlerdeki gelen haberler ardından biraz olsun hareketlense de piyasalar bugün durgun seyre hakim.

Bitcoinde Bir Sonraki Hedef Ne Bitcoindeki Son Durum Teknik Analiz

Kripto para piyasaları geçtiğimiz günlerdeki gelen haberler ardından biraz olsun hareketlense de piyasalar bugün durgun seyre hakim. Kripto para piyasası hacmi 1.14 milyar dolar ile yüzde 1.14 düşüşte. Gelin Bitcoin, Ethereum ve Solana’daki son durum nedir inceleyelim.

Bitcoin (BTC) Son Durum

Bitcoin (BTC) güne yüzde 2.5 düşüşle başladı. Bitcoin 24.400 dolar direncini denemiş olsa da bugün direncinin altından işlem görüyor. Bitcoin’de (BTC) henüz bir toparlanmadan söz edemesek de sağlıklı bir şekilde yoluna devam ettiğini söyleyebiliriz.

btc 4 saatlik
Bitcoin’in 4 saatlik grafiği

Bitcoin’in en yakın desteği 22 bin dolar bandıyken en yakın direnci 24 bin dolar seviyesi. Bu iki bölge arasında yoluna devam eden Bitcoin’de haberlerle beraber yönü göreceğiz. Bitcoin yazı yazıldığı an itibariyle 23.900 dolar bandından işlem görüyor.

Bitcoin anlık fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Son Durum

Ethereum (ETH) da Bitcoin’e benzer bir grafik çiziyor. Ethereum şu anda bulunduğu bölge itibariyle destek ve direnç bölgelerinin arasında seyrediyor. Ethereum güne 0.4 düşüşle başladı.

eth 4 saatlik
Ethereum’un 4 saatlik grafiği

Ethereum yazı yazıldığı an itibariyle 1.880 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum anlık fiyatı için tıklayın.

Solana (SOL) Son Durum

Piyasada değeri bakımından 9. coin olan Solana, güne 4,1 düşüşle başladı. Geçtiğimiz günlerde hack haberleriyle gündeme gelen SOL, şu an 43 dolardan işlem görüyor.

solana 4 saatlik
Solana’nın 4 saatlik grafiği

Solana’nın bir sonraki hedefi 47 dolar bandındaki direnci olabilir. Piyasa koşullarına göre de bir sonraki desteği 35 dolar bandı. Solana şu anda gösterilen yükselen trendinde ilerliyor.

Solana anlık fiyatı için tıklayın.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner