Yükleniyor...

DeFi Projesi Acala (ACA), Coinbase Ventures’tan Fon Aldı

Polkadot (DOT) destekli DeFi projesi Acala (ACA), Medium'daki blog gönderisine göre, ABD'nin en büyük kripto para borsası olan Coinbase'in yatırım kolundan fon aldı.

blockchain

Polkadot (DOT) destekli DeFi projesi Acala (ACA), Medium’daki blog gönderisine göre, ABD’nin en büyük kripto para borsası olan Coinbase’in yatırım kolundan fon aldı.

Acala, geçtiğimiz Ağustos ayında da A serisi finansman turu esnasında da 7 milyon dolar toplamayı başarmıştı.

Ocak 2020’de piyasaya sürülen Acala, çok teminatlı, merkezi olmayan bir stablecoin, otomatik bir piyasa yapıcı ve bir stake etme aracı olmak üzere eksiksiz bir DeFi ürünleri paketi sunuyor. Projenin ayrıca Acala Network Token (ACA) adında kendi yönetişim tokenı da bulunuyor.

Acala geçtiğimiz Şubat ayında bir Ethereum (ETH) Sanal Makinesi’ni (EVM) piyasa sürdü ve bu özellik onu en büyük ikinci blok zincirinde yayınlanan diğer tokenlar ile çalışabilir hale getirdi.

Mart ayında proje, bir açık arttırma sürecinde diğer yarışmacıları geride bırakarak, Polkadot’un Rococo test ağındaki ilk parachain slotunu kazandı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner