Yükleniyor...

CEO Garlinghouse’a Göre Ripple, XRP’yi Alternatifle Değiştirebilir

CEO Brad Garlinghouse'a göre Ripple, davayı kaybederse XRP olmadan ilerleyebilir.

brad

CEO Brad Garlinghouse’a göre Ripple, davayı kaybederse XRP olmadan ilerleyebilir.

Julia Chatterley ile bir CNN röportajı sırasında Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, XRP’yi terk etmenin ve onu bir alternatifle değiştirme konusunun “acil durum planları” sorulduğunda “kesinlikle” çözümün bir parçası olabileceğini söyledi:

“Bu kesinlikle çözümün bir parçası olabilir. Bence XRP’nin burada bir tür kazanan seçtiği konusunda kesin bir tuhaflık var. Bitcoin’in bir menkul kıymet olmadığını söylendi, Ether’in bir menkul kıymet olmadığı söylendi. Ama bence diğer her şey bir nevi risk altında. Özellikle Ripple’a karşı açılan davada yaptıkları göz önüne alındığında. Ama biliyorsun, bunu yapabiliriz.”

Şeffaflık Standardı

Blockchain şirketi Garlinghouse ve kurucu ortağı Chris Larsen, kayıtsız XRP satışları nedeniyle ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından dava edilmişti. Garlinghouse, XRP satışlarından 150 milyon dolar kazanılmasıyla ilgili bazı iddiaları kamuoyuna açıklamayı reddetti:

“Mahkemede ortaya çıkacak gerçekleri gerçekten dört gözle bekliyorum. Biliyorsunuz, bu halka açık olarak yorum yapmadığım bir şey çünkü adaletin çarkları yavaş hareket ediyor. Gerçekleri ortaya çıkarmamız önemlidir. SEC’den hikayenin bir tarafını dinledik.”

Milyarder, Ripple ve kendisinin kripto para endüstrisinde “herkesten” daha şeffaf olduğu konusunda ısrar ediyor ve diğer piyasa katılımcılarını böylesine yüksek bir standarda ulaşmaya teşvik ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner