Yükleniyor...

DeFi’ın Önemli İsmi Konuştu, yearn.finance (YFI) Atağa Geçti!

Bilindiği gibi yearn.

cronje yfi fiyat arisi

Bilindiği gibi yearn.finance’ın kurucusu Andre Cronje’nin hem projesini hem de DeFi’ı terk ettiğine yönelik birçok haber çıkmış bunun üzerine YFI düşüş yaşamıştı. Buna sebep olarak ise Cronje’nin Eminence.Finance sorundan bu yana hiçbir tweet atmaması gösterildi. Bu durum, birçok dedikodunun çıkmasına yol açtı.

Fakat Cronje, yazının yazılmasından yaklaşık 20-30 dakika önce bir tweet atarak hala projede olduğunu ve hala bir şeyler inşa ettiğini dile getirdi. Yearn.Finance’in kurucusu Andre Cronje bu tweet’e göre DeFi’den ayrılmıyor:

“Hala buradayım. Hala inşa ediyorum. Hiçbir şey değişmedi. Aksini söyleyen herkes defolup gidebilir. Sadece Tweet atmayı ve sosyal medyada bulunma akışkanlığını bitirdim.”

Cronje’nin bu ifadesi, Coindesk’in kendisi hakkında projeyi terk ettiği iddiasıyla yazdığı bir makaleyi yayınlamasından birkaç dakika sonra geldi. Messari’nin araştırmacısı Eric Turner, YFI’yi “büyük psikopat” olarak nitelendirirken, Cronje’nin hızlı bir biçimde bu iddiaları çürütülmesi, kripto para birimi endüstrisinde pek çok kişinin dikkatini çekti.

Coingecko verilerine göre YFI, son 1 saatte %3, son 24 saatte ise %15 oranında değer kazandı. YFI, yazının yazıldığı sırada 18 bin 60 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner