Yükleniyor...

Demokratlar, Bitcoin’in (BTC) Çevresel Etkisi Hakkında Kapalı Bir Brifing Düzenledi

Temsilciler Meclisi Finansal Hizmetler Komitesi'ndeki Demokratlar, Bitcoin'in çevresel etkisi hakkında kapalı bir brifing düzenlendi.

temsilciler meclisi

Temsilciler Meclisi Finansal Hizmetler Komitesi’ndeki Demokratlar, Bitcoin’in çevresel etkisi hakkında kapalı bir brifing düzenlendi.

The Block’un haberine göre üç ayrı kaynak, verilen öğlen brifingini doğruladı. Brifingde kripto karşıtı olan dört isim de yer aldı.

Bu isimlerden birisi Princeton’da profesör olan Arvind Narayanan. Narayanan daha önce “blockchain, şimdiye kadar faydasız olduğunu kanıtladı. Daha da kötüsü gerçek sorunları çözmek isteyenler için maliyetli bir oyalama olduğu kanıtlandı” ifadelerini kullanmıştı.

Brifinge katılan bir diğer isim de New York’ta madencilik operasyonlarını durdurmak için çalışan bir çevre örgütü lideri olan Yvonne Taylor oldu.

Ancak genel olarak bakıldığında brifinge katılımın az olduğu ifade edildi.

Brifing hakkında konuşan bir başka kaynak, hiçbir temsilcinin brifinge katılmadığını ifade etti. Brifingde katılımcıları çevresel etkiyi ele almadan önce Celsius ve Terra gibi konuları ele aldığı ifade edildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner