Deneyimli Analist Peter Brandt, Yatırımcıları Bitcoin Konusunda Uyardı • Coinkolik
Yükleniyor...

Deneyimli Analist Peter Brandt, Yatırımcıları Bitcoin Konusunda Uyardı

Deneyimli analist Peter Brandt, yatırımcıları Bitcoin konusunda uyardı.

deneyimli analist peter brandt yatirimcilari bitcoin konusunda uyardi

Deneyimli analist Peter Brandt, yatırımcıları Bitcoin konusunda uyardı. Ona göre yatırımcılar, düşen bir bıçağı tutmaya çalışıyor olabilir. 

Kripto piyasası kayıplarını az da olsa geri alırken, kariyerine 1976 yılında başlayan efsanevi trader Peter Brandt, kayıp yaşanan bir pozisyona daha fazlasını eklemenin mantıklı olmadığını söyledi. 1980’lerde yaşanan büyük gümüş düşüşünü örnek veren analist, yatırımcıların 50.35 dolar ile zirve yapan gümüşü düşüş trendine girince almaya başladıklarını ancak metalin, 3.65 dolara kadar düşmeye devam ettiğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Brand koşulların aynı olmadığına ve aynı şeyin yaşanacağını söylemediğinin altını çizerek, zirvesinden %40 düşüş yaşayan Bitcoin konusunda uyardı. Diğer taraftan gümüşün çöküşünün, belirli bir nedeni de vardı. Amerikan petrol devi H.L. Hunt’ın mirasçıları Nelson Bunker ve William Herbert Hunt, 1980’lerde agresif bir şekilde gümüş satın aldıktan sonra yeni COMEX limitleri nedeniyle büyük varlıklarını boşaltmak zorunda kalmışlardı. Bitcoin’in hareketleri son derece öngörülemez olsa da genel kanı ABD’nin faiz artırımları karşısında ezileceği yönünde.

Bitcoin yayın saati itibariyle, 41.951 dolar seviyesinden işlem görüyor. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x