Yükleniyor...

Deneyimli Analist Yineledi: Bitcoin (BTC) Yavaş Ama İstikrarlı İlerliyor, Hedef 100.000 Dolar

Deneyimli analist Peter Brandt, Bitcoin’in (BTC) çok önemli bir destek seviyesinde olduğunu belirterek 100.

Btc 100k bitcoin pter brandt

Deneyimli analist Peter Brandt, Bitcoin’in (BTC) çok önemli bir destek seviyesinde olduğunu belirterek 100.000 dolarlık fiyat öngörüsünü yineledi.

Bitcoin (BTC) Tarihi Bir Boğa Eğiliminde

2017 boğa koşusundan sonra Bitcoin’in destansı çöküşünü bilen Brandt, Bitcoin’in son toparlanmasının BTC’nin uzun vadeli bir yükseliş içinde kaldığı analiziyle tutarlı olduğunu söylüyor.

Bitcoin geçtiğimiz günlerde 7.000 doların altına sarkmış ve piyasada 3.000 dolar seviyeleri konuşulmaya başlanmıştı. Panik havası ağır bir sis olarak piyasa çökerken Bitcoin (BTC) tekrar 7.000 doların üzerine çıkarak şimdilik olumsuz havayı dağıtmış gözüküyor. Usta analist Bitcoin bu çöküş sırasında 6.500 dolar seviyelerinde destek bulup yukarı yönlü tekrar hareket etmesinin çok iyi bir şey olduğunu düşünüyor. Özellikle uzun vadeli hedefi için son destek seviyesinin her şeyin yolunda olduğunu gösterdiğine inanıyor.

Bitcoin Live’ın son bölümünde usta analist Brandt, BTC’nin 100.000 dolara doğru yavaş ama istikrarlı bir şekilde gittiğine inandığını söyledi.

Bitcoin’deki genel tablo, tarihi bir boğa eğiliminde olduğumuzu gösteriyor. Ve bunu daha yüksek bir yüksek [ve] daha yüksek düşük bir sıra halinde görebiliriz.

Bitcoin’in uzun vadeli anlatımına inanıyorum. Bitcoin’in esasen daha fazla olmasa da 100.000 dolar olacağına inanıyorum. Bitcoin’deki uzun vadeli yükseliş öyküsünü yalnızca temel olarak anladıklarıma değil, aynı zamanda piyasanın uzun vadeli bir boğa öyküsüne dayanarak alıyorum.”

Ethereum’da (ETH) Satış Baskısı

Bu arada, Ethereum trader’ları, piyasa değeri üzerinden en büyük ikinci kripto para biriminde kâr yapmaya başlıyor. Kripto para BTC ile birlikte büyüyor ve şu anda %3,59 artış ile 128 dolardan işlem görüyor.

Ancak Ethereum için yeni bir tehdit söz konusu olabilir. Analistler, ETH’nin en eski alıcılarından birinin fonlarını satma olasılığını değerlendirmeye çalışıyor.

Kripto bilişim şirketi D5’in kurucusu Alex Svanevik, esrarengiz bir trader’ın, 2015 yılında Ethereum ICO sırasında edinilen 60.000 ETH’yi satmaya hazır olduğunu söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner