Yükleniyor...

Despace Protocol Seed ve Private Yatırım Turlarını 3 Milyon USD ile Tamamladı

DeSpace projesi yoğun ilgi gördükleri yatırım turlarını 3 milyon dolar ile tamamladığını duyurdu.

AGk0z MCZIA9xjgcU05PQr6cenpi6QxZH3rPksK3932LUHNALWXZZdyyTY5usnXdcP94lvEQVU0Zs58IN5IlLsHM3vQl7e8XcP3IkxL67xId

DeSpace projesi yoğun ilgi gördükleri yatırım turlarını 3 milyon dolar ile tamamladığını duyurdu. 

Yatırım turlarına; BTA Ventures, Criterion Capital, Wu Blockchain, Omni.ai, Leadwallet.io, DuckDAO, Almora Capital gibi kripto para ekosisteminin öncü firmaları ve Waykichain’in Kurucu ve CEO’su, Tron Network’ün eski COO’su gibi önemli bireysel yatırımcılar da katıldı.

DeSpace, kendi ürünleri de dahil olmak üzere kripto ekosisteminin dört bir yanından bir dizi DeFi ve NFT ürününü tek ve basitleştirilmiş bir arayüz ile kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor. Özellikle DeFi ve NFT ürünlerini entegre şekilde sunan bir proje olması proyeye olan kurumsal ilgiyi arttıran faktörlerden oldu.

DeSpace CEO’su Obasi Francis Ifegwu yoğun ilgi gördükleri seed ve private yatırım turları hakkında şu şekilde bir açıklamada bulundu:

“Bir fikre sahip olmak başka bir şey, fikrinizi destekleyecek ve ona finansal taahhütte bulunacak insanları bulmak başka bir şey. DeSpace’e yatırım yapan yatırımcıların, projeye sadece finansal kaynak getirmediğini, aynı zamanda DeSpace’in başarılı olmasına yardımcı olmak için danışmanlık, iş geliştirme ve tanıtım hizmeti alanlarında finansal olmayan farklı avantajlar sağladığını duyurmaktan son derece heyecanlıyım.”

Yatırım turlarına katılamayan yatırımcılar için ise yakında DeSpace ön satış  (IDO) sürecinin başlayacağını belirtmekte fayda var. Bu sürecin parçası olmaya hazırlanan topluluk üyeleri 20 ve 21 Eylül‘de IDO’lara katılabilirler.

IDO Detayları

DES token, DeSpace protokolünün native tokenidir ve satın alma, takas, stake, ödünç verme ve çok daha fazla özellik amacıyla platform içerisinde kullanılabilir.

  • Launchpads: A2DAO, DuckDAO, Poolz
  • Halka açık turda mevcut toplam: 781.250 DES token (toplam arzın %0.78’i)
  • DES token fiyatı: 0,32 USD

A2DAO

Tarih: 20 Eylül 2021

ICO Fiyatı: 0.32000 $

Nereden Gidilir: A2DAO

Satış Hedefi: 75.000 $

Kabul Edilen Tokenler: USDT

Kişisel Katılım: Kişi başı 100USDT-500USDT

DuckSTARTER (DuckDAO)

Tarih: 20 Eylül 2021

ICO Fiyatı: 0,320000 $

Nereden Gidilir: DuckSTARTER

Satış Hedefi: 75.000 $

Kabul Edilen Tokenler: USDT

Kişisel Katılım: Kişi başı 100USDT-500USDT

Poolz

Tarih: 21 Eylül 2021

ICO Fiyatı: 0,320000 $

Nereden Gidilir: Poolz

Satış Hedefi: 100.000$

Kabul Edilen Tokenler: USDT

Kişisel Katılım: Kişi başı 100USDT-500USDT

Birçok kurumsal yatırımın da desteğini alan DeSpace projesi hakkında daha fazla bilgi için despace.io adresinden web sitelerini inceleyebilir, güncel gelişmelerden haberdar olmak ve sorularınız için t.me/despaceturkey üzerinden projenin Türkçe Telegram kanalına katılabilirsiniz.  

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner