Apple, Kripto Varlık Cüzdanı Gnosis'i App Store'dan Engelledi • Coinkolik
Yükleniyor...

Apple, Kripto Varlık Cüzdanı Gnosis’i App Store’dan Engelledi

Apple App Store, popüler kripto cüzdan uygulaması Gnosis’in güncellemelerini engelledi.

app store

Apple App Store, popüler kripto cüzdan uygulaması Gnosis’in güncellemelerini engelledi. Gnosis Safe‘de ürün geliştirme başkanı Lukas Schor, uygulamanın güncellenmiş bir sürümünü IOS uygulama mağazasına gönderdiğinde sorun yaşadıklarını, şirketin mobil uygulamasının NFT’leri görüntüleyebildiği için Apple tarafından engellendiğini aktardı.

14 Eylül tarihinde güncellemenin NFT’lerle hiçbir ilgisi olmamasına rağmen, App Store’un uygulamanın açıklama bölümünde NFT’leri görüntüleyen örnek bir resmi işaret ettiği gözlendi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Lukas Schor, Ethereum cüzdanı güncellemelerinin Apple tarafından engellendiğini söyleyerek App Store’un, Gnosis’in bu özelliği kaldırmasını istediğini söyledi.

Gnosis, bu NFT özelliğini, App Store tarafından onaylanmak için kaldırmak zorunda kalabilir.

Uygulamanın Apple ödeme yöntemiyle entegre olmadıkça Apple Store’un NFT ile ilgili herhangi bir hizmet sağlayamayacağı öngörülüyor. Schor’un ifadelerine göre Apple konuyla ilgili şunları aktardı;

“Uygulama içi satın alma işlemini kullanmamayı seçerseniz, uygulamanızı daha önce satın alınan dijital içeriğe erişmeyecek şekilde revize etmeniz uygun olacaktır.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x