Yükleniyor...

Dev Kripto Para Borsası Coinbase, Marj Ticaretini Yeniden Başlatıyor

Dev kripto para borsası Coinbase, bugün yaptığı açıklamada, 2017'de platformda gerçekleşen bir hata sonucu Ether fiyatındaki çöküşün ardından askıya aldığı marj ticaretini yeniden başlatacağını açıkladı.

Coinbase Marj Ticareti

Dev kripto para borsası Coinbase, bugün yaptığı açıklamada, 2017’de platformda gerçekleşen bir hata sonucu Ether fiyatındaki çöküşün ardından askıya aldığı marj ticaretini yeniden başlatacağını açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Borsa, GDAX adı ile faaliyet gösterdiği 2017 yılında kaldıraçlı işlemlere imkan tanıyordu ancak bir hata sonrası Ether’in fiyatının milisaniyeler içinde 300 dolardan 10 cent’e ani çöküşündün ardından özellik askıya alınmıştı.

Bugünden itibaren borsadaki bazı müşteriler 3x kaldıraçla işlem yapmaya başlayabilirler. Hizmet, Coinbase Pro kullanıcıları için ABD’de 23 eyalette, kurumsal müşteriler için ise 45 eyalette mevcut olacak. Borsa gelecek yıl hizmete erişimi genişletecek.

Coinbase, öncesinde marj ticareti sunmayan birkaç borsadan biriydi. Hem Kraken hem de Bitfinex 5 kata varan kaldıraç oranlarıyla işlem yapmaya olanak tanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x