Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Fiyatı Geri Çekilebilir mi?

Ünlü kripto para analisti ve tüccarı Josh Rager, Bitcoin'in (BTC) 2020'deki rallisinden sonra bir pürüzle karşılaşabileceğini düşünüyor.

Bitcoin BTC Fiyatı Geri Çekilebilir mi

Ünlü kripto para analisti ve tüccarı Josh Rager, Bitcoin’in (BTC) 2020’deki rallisinden sonra bir pürüzle karşılaşabileceğini düşünüyor. Rager, BTC’nin 2020’de yüzde 44’ten fazla artışının ardından bir gerilemeye şahit olabileceğine inanıyor. Ünlü analist attığı tweet ile Bitcoin (BTC), XRP ve altcoin tüccarları için büyük bir uyarıda bulundu. En son kripto para piyasaları hakkında bir soru cümbüşü aldığında Rager, BTC’nin 13 bin dolardan fazla bir zirveye ulaştığını ve ardından uzun vadede aşağı yönlü bir hamle başlattığını ifade etti. Rager şu ifadeleri kullandı:

“Şu anda altcoin ve Bitcoin satın alma konusunda rastgele DM’ler ve e-postalar alıyorum. En son bu kadar DM aldığımda 13 bin doların üzerindeydim. İki ay yeşilin ardından geri çekilme yaşandı. Bu benim için tipik bir gösterge. Kazançları güvence altına alıyorum / kar elde ediyorum.”

Rager için başka bir uğursuz işaret ise yüzde 800’e kadar yükselen bazı düşük kripto para birimleri olabilir. Açgözlü yatırımcılar, bir önceki boğa koşusundan beri dokunmadıkları belirsiz altcoin’ler üzerinde bir kez daha spekülasyon yapmaya hazır halde bekliyor olabilir.

BTC Benimsenmesinden Bahsetti

Rager ayrıca CNBC’nin  Bitcoin’i (BTC) benimsemesinden bahsetti. BTC fiyatları söz konusu olduğunda, ABD’nin bir numaralı kanalı genellikle karşı bir gösterge olarak kabul edilir.

Bununla beraber tüccar DonAlt BTC’nin 7 bin 500 dolar seviyesine düşeceğini tahmin ettiği bir tweet attı. Önceki çağrısında ne kadar doğru olduğu göz önüne alındığında, çizelgesi kesinlikle en korkutucu BTC boğasını bile korkutabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner