Anasayfa Borsalar Dev Madencilik Ekipmanı Üreticisi, Kendi Kripto Para Borsasını Başlatıyor

Dev Madencilik Ekipmanı Üreticisi, Kendi Kripto Para Borsasını Başlatıyor

ABONE OL:google-news

Bitcoin (BTC) madencilik ekipmanlarında dünyanın en büyük ikinci üreticisi konumunda bulunan Ebang, şirket içi değişiklikler ve yenilikler ile toplam gelirini 2022 yılında iki katına çıkarmayı hedefliyor.

Şirketin CFO’su Chen Lei’nin Bloomberg’e yaptığı açıklamada, Çin hükümetinin birçok konuda kripto madencilik şirketlerine ve kripto borsalara tutumundan dolayı, Hangzhou merkezli şirketin Çin dışında faaliyet gösterecek bir kripto para borsası başlatmayı planladığını duyurdu.

Ebang’ın geliri 2019 yılında 109 milyon dolar olurken, 2018 ve 2019 yılında şirket net zararlar bildirdi. Bu yüzden Ebang şirket içi yenilikler ile gelirlerini çeşitlendirmeyi ve tekrardan kâr eden bir şirket konumuna gelmeyi planlıyor.

Kripto para madencilik şirketleri özellikle Bitcoin’in oynaklığından dolayı bu şekilde milyonlarca dolar zarara uğrayabiliyor. Ebang’da bunun önüne geçmek için her zaman kazanabileceği bir borsa için çalışmalarına hız verdi.

Ebang’ın hisse fiyatı, 26 Haziran’da Nasdaq’ta ciddi düşüşler yaşayarak, yazım itibari ile 4.28 dolar seviyesinden işlem görmeye başladı.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakCoindesk
Semih Alkan
Semih Alkan
Semih Alkan, 1992 yılında Ankara’da doğdu. Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezun olan Semih, öğrencilik yıllarında teknoloji haber editörlüğü yapmış daha sonra kripto paralara olan ilgisi onu bu konuda yazarlığa sürüklemiştir.

Bizi Takip Edin

917BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,348TakipçilerTakip Et
567AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar