Yükleniyor...

Devasa Miktarda Bitcoin (BTC) Hareketi Gerçekleşti

İki ABD dolarından biraz daha az bir ücret karşılığında Bitcoin'de devasa miktarda hareket yaşandı.

bitcoin hareketi

İki ABD dolarından biraz daha az bir ücret karşılığında Bitcoin’de devasa miktarda hareket yaşandı. Topluluğun genel olarak Bitcoin ve kripto para birimlerini sevmesinin nedenlerinden biri, para transferi için gerekli bankacılık altyapısı ile uğraşmak zorunda kalmadan dünyanın her yerinden hızlı ve uygun bir biçimde para transferi yapabilme fırsatı.

Bitcoin Block Botu, kısa bir süre önce 47.835 BTC aktarıldığını belirtti. Bu toplam 419.433.065 dolara denk gelen bir rakam. İşlem, madencilerden beş onay gerektirdi ve işlem için alınan ücret sadece 1,78 dolar (0.00020160 BTC) oldu.

BTC whale

Bitcoin halving etkinliği 11 Mayıs Pazartesi günü gerçekleşti. Artık madenciler 12.5 yerine 6.5 BTC blok ödülü kazanıyor. Bununla birlikte, talep devam ediyor ve birçok kripto ve finans uzmanı büyümenin devam etmesini bekliyor. Bazı analistlere göre BTC fiyatı önümüzdeki iki yıl boyunca 50 bin dolar ila 250 bin dolar arasında işlem görecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner