Yükleniyor...

Devasa XRP Transferleri Devam Ediyor!

Whale Alert tarafından verilen bilgilere göre, XRP'de dev transferler gerçekleşmeye devam ediyor.

xrp transferleri

Whale Alert tarafından verilen bilgilere göre, XRP’de dev transferler gerçekleşmeye devam ediyor. Ripple’ın SEC tarafından dava edildiğinin duyurulmasının ardından XRP’de büyük bir düşüş yaşanmış, ayrıca dev XRP transferleri gerçekleşmeye başlamıştı.

XRP gün içinde değer kazandı. Whale Alert’e göre dev transferler de devam ediyor. Takip botuna göre büyük ve küçük borsaların, anonim cüzdanların olduğu bir transfer dalgası yaşanıyor. Bu transferler XRP’nin 0.37 dolara dönmesiyle beraber yaşandı ve yaklaşık 100 milyon XRP transferi tespit edildi.

Son 24 Saate 4 Büyük Transfer

Kripto para izleme botu Whale Alert, son 24 saatte dört büyük XRP transferinin gerçekleştiğini ve toplamda 95,6 milyon XRP taşıdığını tweetledi. Bu arada, üçüncü en büyük kripto para birimi XRP, SEC davası haberlerinde yaşanan son düşüşün ardından yaklaşık yüzde 50 iyileşti.

Whale Alert, 36.261.731 dolara denk gelen dört yüksek miktarlı XRP transferinin ayrıntılarını paylaştı. Transferler büyük kripto para borsaları ve saklama platformları arasında yapıldı: Binance, Houbi, BitGo, Bitrue, Kraken ve diğerleri.

448x324xXRP 38.jpg.pagespeed.ic .vjs9zELk0N

XRP’nin yaşadığı toparlanmaya neden olarak ise SEC’in başına kripto para dostu olduğu iddia edilen bir ismin gelmesi gösterildi. Yeni başkan Elad Roisman’ın kripto para birimlerine karşı dostane bir tavır benimseyen SEC komisyon üyelerinden biri olduğuna inanılıyor.

 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner