Yükleniyor...

deVere Group CEO’su, Bitcoin’in (BTC) Değerinin Yıl Sonuna Kadar Yükseleceğine İnanıyor

deVere Group CEO'su Nigel Green, Bitcoin (BTC) değerinin yıl sonuna kadar hızla artacağını öngörüyor.

green

deVere Group CEO’su Nigel Green, Bitcoin (BTC) değerinin yıl sonuna kadar hızla artacağını öngörüyor.

Nigel Green, yatırımcıların Bitcoin gibi daha riskli varlıklara yöneleceğini düşünüyor. Bu da varlığın fiyatını artıracak önemli etmenlerden birisi olabilir.

Green, yatırımcıların 2022 yılının dördüncü çeyreğinde bir yükseliş beklemeleri gerektiği belirtti.

Green’e göre Bitcoin’in düşük fiyatından yararlanan yatırımcılar, uzun vadede servetlerini büyütebilecek.

deVere Group CEO’su, yatırımcıların odaklarını Bitcoin de dahil olmak üzere daha riski varlıklara kaydıracağına inanıyor.

“Yakında önde gelen dijital para birimi için önemli bir sıçramaya neden olacak bir boğa rallisi göreceğimize inanıyorum”

Bitcoin’in toparlanmaya yakın olmasının bir başka sebebi de dünya genelindeki enflasyon artışı. Birçok kişi tarafından dijital altın olarak adlandırılan Bitcoin, 21 milyonluk arzıyla enflasyona karşı bir korunma aracı olarak görülüyor.

Nigel Green’in daha önce isabetli tahminler yaptığını hatırlatmakta fayda var. CEO, Nisan 2021’de Bitcoin’in yıl sonuna kadar bir ATH yapacağını tahmin etmiş ve bu tahmini Kasım 2021’de gerçekleşmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner