Yükleniyor...

DeVere Group CEO’su, Ethereum’un (ETH) Bitcoin’den (BTC) Daha İyi Performans Göstereceğini Söylüyor

DeVere Group'un CEO'su Nigel Green'e göre Bitcoin (BTC) yakın zamanda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak, ancak Ethereum beş yıl içerisinde bunu geride bırakacak.

green

DeVere Group’un CEO’su Nigel Green’e göre Bitcoin (BTC) yakın zamanda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak, ancak Ethereum beş yıl içerisinde bunu geride bırakacak.

Finansal danışmanlık firması deVere Group’un CEO’su Nigel Green, Ethereum’un Bitcoin’i geçeceğine ve beş yıl içinde lider dijital varlık olacağına inanıyor. Green, Ethereum’un rakibinden daha fazla teknik avantajı olduğunu ve bunun rallisinin anahtarı olacağını savundu.

“Ethereum, Bitcoin’den Daha Faydalı”

Nigel Green’e göre Ethereum, 2026 yılına kadar Bitcoin’in değerini geride bırakacak. Green 2021 yılının başından bu yana varlığın değerinin %38 oranında arttığına dikkat çekti.

Green, Ethereum’un “daha yüksek düzeyde gerçek kullanım potansiyeline” sahip olduğuna inanıyor. Ethereum ayrıca akıllı sözleşmeler için en çok talep gören platform olma özelliğine sahip.

Yatırımcılar arasında ETH 2.0’a geçiş konusundaki coşku da önemli bir faktör. Green, girişimin Ethereum ağını “önemli ölçüde daha ölçeklenebilir, sürdürülebilir ve güvenli” hale getireceğini belirtti. DeVere Group’un kurucusu, Bitcoin’in teknolojik gelişmeler açısından Ethereum’un gerisinde kaldığını da sözlerine ekledi:

“Ethereum, Bitcoin’den daha kullanışlı ve rakibine göre teknik avantajlara sahip”

Green Bitcoin’in yılın sonunda yeni bir ATH yapacağına inanıyor.

“Bitcoin’in 2021’in sonuna kadar Nisan ortasındaki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 65.000 dolara ulaşacağından ve hatta geçeceğinden eminim”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner