Anasayfa Kripto Para Haberleri Dibe Ulaşan Ripple Ralli Hazırlığında: XRP 0,77 Dolar Seviyesine Çıkabilir!

Dibe Ulaşan Ripple Ralli Hazırlığında: XRP 0,77 Dolar Seviyesine Çıkabilir!

ABONE OL:google-news

Popüler kripto para analisti MagicPoopCannon, yakın tarihli bir analizini yayınladı. Analist, en büyük üçüncü kripto para birimi olan XRP’nin dibe vurduğunu ve 0,77 dolar seviyesini tekrar test etmeye hazır olduğunu düşünüyor.

Ayrıntılı analizde Magic, XRP’nin Eylül 2017’den bu yana net bir düşüş içerisinde olduğunu söylüyor. Ek olarak analist, Mart ortasında gerçekleşen Coronavirus çöküşü sırasında bile XRP’nin, 0,12 – 0,15 dolar gibi önemli destek seviyesini koruduğunu belirtti.  Aşağıda, Magic’in XRP analizinde kullandığı günlük grafiği bulunmaktadır.

XRP 0,77 Dolara Ulaşabilir

Magic’e göre, en yüksek seviyedeki hedef olan 0,77 dolar seviyesi, Eylül 2018’deki en yüksek seviyeye ve tam olarak düşen kamanın oluşmaya başladığı yere karşılık geliyor. Ancak Magic, Coronavirus pandemisinin bir sonucu olarak küresel ekonomilerin durumu nedeniyle tarafsız kaldığını açıkça ortaya koyuyor. Ayrıca 200 Günlük MA’nın XRP için zor bir engel olduğunu belirtti.

Ek olarak, XRP şu anda 200 günlük hareketli ortalamanın altında (mor renkte) direnç bölgesinde bulunuyor. Bu nedenle, XRP’nin önündeki engel 200 günlük hareketli ortalama olarak gözüküyor. XRP bunun üstesinden gelebilir ve destek olarak tutabilirse, düşen kamanın üst kısmının bir testini çok hızlı bir şekilde görebiliriz ve bu destansı bir ters kopuşa neden olabilir.

Düşen Kama, XRP Yükselişini Başlatabilir

Analiz sonucu olarak Magic, XRP’nin çok yakında tersine dönebileceği konusunda iyimserlik ifade etti ve görüşlerini şu şekilde açıkladı:

Bence çok yakında yukarı yönlü bir kopma görme ihtimalimiz var, ama bu sadece spekülasyon. Tarafsız olmama rağmen, düşen bir kama oluşturan güçlü bir kırılma, 200 MA’nın üzerinde bir desteğe sahip olursa XRP alıcısı olacağım.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

Bizi Takip Edin

959BeğenenlerBeğen
723TakipçilerTakip Et
23,779TakipçilerTakip Et
872AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar