Yükleniyor...

DOGE Milyoneri Bir Günde 167.000 Dolar Kaybetmesine Rağmen Elinde Tutmaya Devam Ediyor

1 milyon dolar değerinde Dogecoin'e (DOGE) sahip olan bir yatırımcı bir günde neredeyse 170.

doge milyoner

1 milyon dolar değerinde Dogecoin’e (DOGE) sahip olan bir yatırımcı bir günde neredeyse 170.000 dolar kaybetti, ancak meme kripto paralarını elinde tutmaya devam ediyor.

CNBC, kripto yatırımında tek bir günde 167.000 dolar kaybettikten sonra bile 830.000.000 dolar değerindeki Dogecoin’lerinin hiçbirini satmayacak olan 33 yaşındaki DOGE sahibinin hikayesini paylaştı. Makale, kripto para düşmanı Nouriel Roubini (diğer adıyla Dr. Doom) tarafından paylaşıldı.

DOGE Sayesinde 250 Bin Doların 2 Milyon Dolara Yükseldiğini Gördü

33 yaşındaki Glauber Contessoto, 5 Şubat’ta biriktirdiği parayı Dogecoin -250.000 dolar- satın almak için kullandı. Elon Musk tarafından tercih edilen meme token’ı artışa geçtikten sonra, Contessoto’nun varlıkları 1 milyon doların üzerine çıktı. 8 Mayıs’ta DOGE tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,73 dolara yükseldiğinde, DOGE varlıkları 2 milyon doların üzerine çıktı.

Ancak Pazartesi günü Bitcoin, Ethereum ve DOGE, Çin’in PoS kripto madencileri üzerindeki baskısıyla ilgili haberlere yenik düştü. Salı günü, DOGE Contessoto’nun elindekiler 167.000 dolar düştü. Yani 1 günde o kadar miktar kayıp yaşadı. O gün, sadece Musk’ın en sevdiği kripto para biriminden oluşan kripto portföyü yaklaşık 831.538.88 dolar değerindeydi.

DOGE Yatırımcısı Oynaklıktan Endişe Duymuyor

Glauber Contessoto durumu kolaylaştırıyor, çünkü düşüşte olan sadece Dogecoin değil. CNBC’ye, artık DOGE’larını bir yıldan daha uzun süre elinde tutmayı planladığını, bu nedenle kısa vadeli fiyat dalgalanmalarından endişe etmediğini söyledi.

Sonunda Contessoto, meme-para portföyünün 10 milyon dolar değerinde olacağını umuyor ve sabırla o günü bekliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner