Yükleniyor...

Dogecoin Balinası DOGE Topluyor

Dogecoin (DOGE) fiyat hareketleri için takip ettiğimiz üçüncü en büyük DOGE balinasının cüzdanında yeni gelişmeler oldu.

doge coin

Dogecoin (DOGE) fiyat hareketleri için takip ettiğimiz üçüncü en büyük DOGE balinasının cüzdanında yeni gelişmeler oldu.

18 Temmuz’dan bu yana hiç giriş olmayan bahsi geçen cüzdana son 24 saat içinde toplam 31.2M adet DOGE girişi oldu.

Bu cüzdan hakkında ayrı bir ipucu vermek gerekirse cüzdandan olan çıkışlarda düşüş görme olasılığı cüzdana giriş olduğunda yükseliş görme olasılığından daha yüksek. Bahsi geçen cüzdandan yakın geçmişteki çıkış hareketini 1 günlük DOGE grafiği üzerinde görelim.

Görüldüğü üzere Scalp işlemler için güzel bir cüzdan. Bu cüzdana olan girişleri de önemsiyorum çünkü öncesinde ciddi miktarlarda çıkışlar olmuştu. Tabii bu cüzdan hareketi kesin yada hemen yükseliş olur diye bir kural yok.

Peki Ne Yapmak Lazım?

İşlemi bir miktar daha garantiye almak için sadece cüzdan hareketine bağlı kalmıyoruz. Ayrıca bunu teknik analizle de desteklememiz gerekiyor

Dogecoin (DOGE) Nokta Atışı Teknik Fiyat Analizi

Dogecoin şuanda düşen trend içerisinde seyretmeye devam ediyor. Düşeni kırabilmesi için 0.07505$ direnç üzerinde 2 saatlik mum kapanışı gerekir. Gerçekleşirse Doge riskli bölgeden kurtulmuş olur.

Ara direnç 0.07573$
Önemli direnç 0.07679$ ve 0.07704$ Bu fiyatlar yoğun satıcılı alandır. Yükselişlerin devamı için üzerinde 4 saatlik kapanış yeterlidir.Ara destek 0.07462$ STOP!
Önemli destek 0.07366$

Destek ve dirençleri göz önünde bulundurarak stopsuz işlem açmayalım. Her zaman mum kapanışlarına göre hareket edelim.

Destek üzeri devam
Destek kırılımı stop!

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner