Dogecoin (DOGE) BSC Balinaları Arasında En Popüler Kriptolardan Biri • Coinkolik
Yükleniyor...

Dogecoin (DOGE) BSC Balinaları Arasında En Popüler Kriptolardan Biri

WhaleStats'ın verilerine göre meme token Dogecoin (DOGE) Binance Smart Chain balinaları içerisinde en popüler sekiz kripto paradan biri oldu.

doge 4

WhaleStats’ın verilerine göre meme token Dogecoin (DOGE) Binance Smart Chain balinaları içerisinde en popüler sekiz kripto paradan biri oldu.

En son verilere göre Dogecoin, BSC balinalarının toplam varlıklarının %2’lik kısmını oluşturuyor. Dogecoin varlıklarının değeri yaklaşık 200 milyon dolar seviyesinde yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dogecoin daha önce de BSC balinaları için en popüler kripto varlıklardan bir tanesi olsa da, son zamanlarda en çok işlem gören varlıklardan bir tanesi değil.

Dogecoin’in Performansı

TradingView’den alınan verilere göre Dogecoin’in performansı son zamanlarsa yatırımcılara kar sağlamaktan oldukça uzak. Meme token geçtiğimiz ay, %40 oranında bir değer kaybı yaşadı.

doge

Dogecoin’in genel performansı dönem dönem yapılan pump’lar ile ölçülüyor. Varlığın en yüksek seviyesi olan 0.30 dolarlık seviye Ekim ayında gerçekleşmişti. Dogecoin’in performansında Elon Musk’ın etkisi de büyük oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x