Yükleniyor...

Dogecoin (DOGE) Çılgınlığı Devam Ediyor!

Popüler kripto para birimi Dogecoin'e (DOGE) olan çılgın ilgi büyük bir hızla devam ediyor.

dogecoin nissan

Popüler kripto para birimi Dogecoin’e (DOGE) olan çılgın ilgi büyük bir hızla devam ediyor. Özellikle Tesla CEO’su Elon Musk’ın tweet’lerinden sonra bir ünlü akımı oluşturan DOGE, şimdi de ABD’li bir otomotiv firmasın radarına girdi.

Daytona Nissan bayisi Salı günü DogeCoin’i araba satışları için bir ödeme seçeneği olarak kabul etmeye başlayacağını açıkladı. Florida merkezli bayi tarafından yapılan duyuru, DogeCoin (DOGE) piyasada son derece iyi performans göstermeye başlamasıyla geldi. Bilindiği üzere DOGE geçtiğimiz haftalarda yeni bir çığır açmış ve Tesla’dan Elon Musk’ın token hakkında tweet atması sonrasında 0,84 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı.

Daytona Nissan’dan Kendall Garrison, Dogecoin’e aşina olmadığını, ancak çalışanlarından birinin ona kripto parayla ilgili bir plan sunduğunu açıkladı.

Daytona Nissan Sadece 5000 Dolar Değerinde Dogecoin Kabul Ediyor

Rapora göre Daytona Nissan, Dogecoin’de sadece 5.000 dolarlık ödeme kabul ederek oynaklık riskini sınırlıyor. Garrison, şirketin Dogecoin’de ödemeleri kabul etmek için kullanılacak bir kripto para cüzdanı oluşturduğunu söyledi. Garrison, şunları söyledi:

“Bu bizim için gerçekten çok iyi bir avantaj ve gerçekten iyi bir teşhir oldu.”

Şirket, Dogecoin ile ödeme yapmayı tercih eden müşterilerden gelen etkileyici tepkiyi görmeye başladı bile. Yakın zamanda Dogecoin’i Nissan Sentra’yı satın almak için kullanan Ricardo Santiago adlı bir müşteri, başkalarını da aynısını yapmaya çağırdı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner