Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Dogecoin (DOGE) Dogecoin (DOGE) Çılgınlığı Devam Ediyor!

Dogecoin (DOGE) Çılgınlığı Devam Ediyor!

ABONE OL:google-news

Popüler kripto para birimi Dogecoin’e (DOGE) olan çılgın ilgi büyük bir hızla devam ediyor. Özellikle Tesla CEO’su Elon Musk’ın tweet’lerinden sonra bir ünlü akımı oluşturan DOGE, şimdi de ABD’li bir otomotiv firmasın radarına girdi.

Daytona Nissan bayisi Salı günü DogeCoin’i araba satışları için bir ödeme seçeneği olarak kabul etmeye başlayacağını açıkladı. Florida merkezli bayi tarafından yapılan duyuru, DogeCoin (DOGE) piyasada son derece iyi performans göstermeye başlamasıyla geldi. Bilindiği üzere DOGE geçtiğimiz haftalarda yeni bir çığır açmış ve Tesla’dan Elon Musk’ın token hakkında tweet atması sonrasında 0,84 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı.

Daytona Nissan’dan Kendall Garrison, Dogecoin’e aşina olmadığını, ancak çalışanlarından birinin ona kripto parayla ilgili bir plan sunduğunu açıkladı.

Daytona Nissan Sadece 5000 Dolar Değerinde Dogecoin Kabul Ediyor

Rapora göre Daytona Nissan, Dogecoin’de sadece 5.000 dolarlık ödeme kabul ederek oynaklık riskini sınırlıyor. Garrison, şirketin Dogecoin’de ödemeleri kabul etmek için kullanılacak bir kripto para cüzdanı oluşturduğunu söyledi. Garrison, şunları söyledi:

“Bu bizim için gerçekten çok iyi bir avantaj ve gerçekten iyi bir teşhir oldu.”

Şirket, Dogecoin ile ödeme yapmayı tercih eden müşterilerden gelen etkileyici tepkiyi görmeye başladı bile. Yakın zamanda Dogecoin’i Nissan Sentra’yı satın almak için kullanan Ricardo Santiago adlı bir müşteri, başkalarını da aynısını yapmaya çağırdı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakInvezz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar