Yükleniyor...

Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi – 19 Ocak 2023

2023'e girmemizle birlikte kripto para piyasasında kimi token'larda ufak çaplı da olsa yükselişler gerçekleşti.

DOGE Piyasa Degeri 1 Milyar Dolar Eridi

2023’e girmemizle birlikte kripto para piyasasında kimi token’larda ufak çaplı da olsa yükselişler gerçekleşti. Bu yükselişlerden arasında dikkat çekenlerden biri ise sevilen altcoin’lerden olan DOGE’da yaşandı.

Dogecoin (DOGE) CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 0,1 düşüş kaydetti.

Dogecoin Fiyat Analizi

Kripto para topluluğunun en sevilen token’larından olan Dogecoin (DOGE) 2013 yılının Aralık ayında ortaya çıkmıştır. Günümüzde yatırım ve işlem amaçlı kripto paraların daha fazla tercih edilmesi sebebiyle Dogecoin (DOGE) gündemde sık sık yer ediniyor.

image 401
DOGEun günlük grafiği

DOGE’un günlük grafiğine baktığımızda 0,16 dolar bölgesinden şiddetli bir şekilde 0,072 dolara gerilediğini görebiliyoruz. Buradan sonra DOGE’da sular durulmamış, fiyat inişli çıkışlı devam etmiş. DOGE’da bir sonraki hedef 0,1 dolar bölgesi olabilir. Bunun dışında bir düşüş senaryosunda da fiyat bizleri 0,066 dolara kadar geriletebilir.

Genel olarak, DOGE’da düşüş eğiliminde ve düşmeye devam edebilir. Ayıların güçlü ivmelerini sürdürme çabalarının bir sonucu olarak fiyat 0,08064 dolar bölgesine düştü. Bununla birlikte, pozitif momentumun geçen hafta geri döndüğü göz önüne alındığında, toparlanması ve fiyatı 0,08297 dolar bölgesinin üzerine itmesi mümkündür. Bu nedenle yatırımcılar, ne zaman bir tersine dönüş olabileceğini belirlemek için teknik göstergeleri yakından takip etmelidir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner