Yükleniyor...

Dogecoin (DOGE) ile Zengin Olduğu İddia Edilen Yönetici, Goldman Sachs’taki İşini Bıraktı

EFinancialCareers tarafından yayınlanan bir rapora göre, bankanın Londra'daki yükselen satış departmanına öncülük eden Goldman Sachs yöneticisi Aziz McMahon, Dogecoin'e (DOGE) yatırım yaparak servet kazandıktan sonra işinden ayrıldı.

goldman s

EFinancialCareers tarafından yayınlanan bir rapora göre, bankanın Londra’daki yükselen satış departmanına öncülük eden Goldman Sachs yöneticisi Aziz McMahon, Dogecoin’e (DOGE) yatırım yaparak servet kazandıktan sonra işinden ayrıldı. Gelen bilgilere göre McMahon 14 senedir Goldman Sachs için çalışıyordu.

Rapora göre McMahon, 2021 yılının başından bu yana %18.000 oranında artan kripto para birimi ile milyonlar kazanmayı başardı. McMahon’un işi bırakmasının ardından kendi hedge fonunu kurduğu iddia ediliyor.

Dogecoin Efsanesi

Dogecoin’in tahminlerin çok ötesindeki rallisi, birçok yeni milyoneri ortaya çıkardı. Yıl başlarında YouTuber Jaysn Prolifiq, tüm birikimini Dogecoin’e yatırdıktan sonra, 7 haneli bir servete ulaştığını açıkladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner