Yükleniyor...

Çinli Şirket Urban Tea, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Dogecoin (DOGE) Kabul Ediyor

Halka açık çay şirketi Urban Tea, 10 Mayıs tarihli basın açıklamasına göre tüm Çin mağazalarında Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Dogecoin'i (DOGE) kabul etmeye başladı.

urban

Halka açık çay şirketi Urban Tea, 10 Mayıs tarihli basın açıklamasına göre tüm Çin mağazalarında Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Dogecoin’i (DOGE) kabul etmeye başladı.

Bu kriptolar atynı zamanda şirketin New York merkezli yan kuruluşu olan Guokui Management tarafından işletilen Amerikan restoranlarında da bir ödeme aracı olarak kullanılabilecek.

Urban Tea CEO’su Xianlong Wu, şirketin dijital para birimlerini müşterilerin hayatına sokmayı hedeflediğini belirtiyor.

Urban Tea’nin İlk Kripto Hamlesi Değil

Hisseleri Nasdaq’ta işlem gören Urban Tea, kripto para rallisinden yararlanmak için Şubat ayında Bitcoin madenciliğine girdiğini duyurmuştu.

Urban Tea, 2017’deki bir önceki boğa döngüsü sırasında adını Long Blockchain Corp. olarak değiştiren meşhur buzlu çay şirketi Long Island Ice Tea Corp’a benzer bir politika izlemeye çalışıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner