Yükleniyor...

Dogecoin (DOGE) Kurucu Ortağı Önemli Bir Açıklama Yaptı

Dogecoin (DOGE) projesinin kurucularından biri Twitter hesabında kripto para birimiyle bağlantısı hakkında önemli bir hatırlatma yayınladı.

doge billy

Dogecoin (DOGE) projesinin kurucularından biri Twitter hesabında kripto para birimiyle bağlantısı hakkında önemli bir hatırlatma yayınladı.

Billy Markus, paylaşımında artık Dogecoin üzerinde çalışmadığını açıkladı. Markus, meme coin’i tam yedi buçuk yıl önce bıraktı ve Doge’un en büyük elçilerinden biri olmasına rağmen bir daha asla üzerinde çalışmaya başlamayacağını ifade etti.

Bazı kullanıcılar kararını desteklemese de niyeti ademi merkeziyetçiliğin gerçekte ne olduğunu göstermek. Dogecoin, sektördeki teknik olarak en gelişmiş ekosistem olmasa da, bir “lider” olmamasına rağmen hala aktif bir gelişim sürecinden geçiyor.

Markus, projenin özünden uzak olmasına rağmen, etrafındaki spekülasyonlarla Dogecoin ekosisteminin daha sağlıklı hale geldiğine inanıyor. Ayrıca, Dogecoin ekibinin şimdi ve gelecekte odaklanması gereken ana önceliğin fayda olduğunu da ekledi.

Dogecoin fiyatına gelince, Markus abonelerine defalarca bu konuda hiçbir şey hissetmediğini söyledi. Topluluk DOGE’un tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana değerinin %85’inden fazlasını kaybetmesinden ötürü hayal kırıklığı yaşıyor.

DOGE düşerken, potansiyel bir geri dönüş belirtisi de göstermiyor ve son 200 gün boyunca değer kaybetmeye devam ederek kripto pazarında en kötü performans gösteren varlıklardan biri haline geldi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner