Yükleniyor...

Dogecoin (DOGE) Kurucusu Kripto Piyasasıyla Alakalı Düşüncelerini Paylaştı

Yakın tarihli bir röportajda Dogecoin (DOGE) yaratıcılarından Jackson Palmer kripto alanı hakkındaki düşüncelerini paylaştı ve özellikle Dogecoin'in önde gelen savunucusu olan Tesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk hakkında ne hissettiğini dile getirdi.

doge

Yakın tarihli bir röportajda Dogecoin (DOGE) yaratıcılarından Jackson Palmer kripto alanı hakkındaki düşüncelerini paylaştı ve özellikle Dogecoin’in önde gelen savunucusu olan Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk hakkında ne hissettiğini dile getirdi.

Dogecoin ilk olarak 6 Aralık 2013’te “eğlenceli ve arkadaş canlısı bir internet para birimi” olarak piyasaya sürüldü. Billy Markus ve Jackson Palmer tarafından yaratıldı. “GRIFTONOMICS” podcast’inin ilk bölümünü 17 Mayıs’ta yayınlayan Palmer, 30 Mayıs’ta Avustralya haber kuruluşu Crikey ile yaptığı röportajda kripto paralar hakkında yorum yaptı.

Palmer kripto para alanının hayranı değil çünkü çok fazla dolandırıcı, yani dürüst olmayan bir şekilde para kazanmaktan mutlu olan insanların olduğuna inanıyor:

“Hala kripto destekçileri tarafından akıtılan yığınla para görüyorum. Yeni bir grup aptalın gelmesini bekliyorlar. Bu, döngüler halinde olur. Dünyanın ortak hafızasının ne kadar büyük bir aldatmaca olduğunu unutması için bir süre bekliyorsunuz. ICO’larımız DAO’lar vardı, şimdi ise NFT’ler. Son olarak da IGO’lar çıktı. Ne yazık ki kriptonun sonu olmasını dilerdim ama değil.”

DOGE’un yaratıcısı, Elon Musk’tan da bahsetti:

“O bir dolandırıcı, bir gün vaat ettiğini yerine getirebileceğini umarak bir vizyon satıyor, ama bunu bilmiyor. Biliyormuş gibi yapmakta gerçekten çok iyi. Elon Musk’ın her zaman bir dolandırıcı olduğunu ve öyle olacağını söylemiştim ama dünya dolandırıcıları sever.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner