Yükleniyor...

Elon Musk, Dogecoin Kurucusuna Yanıt Verdi

Tesla CEO'su Elon Musk, Dogecoin kurucusu Jackson Palmer'a yanıt verdi.

elon musk

Tesla CEO’su Elon Musk, Dogecoin kurucusu Jackson Palmer’a yanıt verdi.

Musk, Twitter spam botlarıyla mücadele edebilecek bir Python kodu yazdığını iddia etti için Palmer’a tepki gösterdi.

Palmer, Avustralya dergisi Crikey ile yaptığı bir röportajda, Tesla CEO’sunun diğer kripto influencer’larıyla da paylaştığı komut dosyasının bir kopyasını almak için ulaştığını belirtti. Palmer ayrıca Elon Musk’ın komut dosyasını nasıl çalıştıracağını sorduğunu ve Musk’ın bu konuyla ilgili çok da bilgili olmayabileceğini ima etti.

Elon Musk, atmış olduğu tweet ile Palmer’ın iddialarına alaycı bir şekilde yanıt verdi ve söylediklerini yanlış olarak nitelendirerek, komutları herkesle paylaşmaya davet etti.

“Yanlış bir şekilde Python’un botlardan kurtulduğunu iddia ettiniz. Tamam dostum, o halde bunu tüm dünya ile paylaş”

Musk, tweet’lerine devam etti:

“Çocuklarım 12 yaşındayken Jakcson’ın bana gönderdiği saçma sapan komuttan daha iyi bir komut yazdı. Dediğim gibi eğer bu kadar harikaysa bunu tüm dünya ile paylaşmalı ve herkesin Twitter deneyimini daha iyi hale getirmeli. Bunu yaparsa ne demek istediğimi anlayacaksınız. Jackson Palmer bir piyondur”

Dogecoin kurucusu Jackson Palmer, Elon Musk’ın her zaman bir dolandırıcı olacağını iddia ederek, dolandırıcıları tüm dünyanın sevdiğini de belirtmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner