Yükleniyor...

Dogecoin (DOGE) Milyoneri Mümkün Olduğu Kadar Bu Altcoin’e Yatırım Yapmaya Başlayacak!

5 Şubat’ta tüm birikimini (yaklaşık 250.000 dolar) Dogecoin’e (DOGE) yatıran Glauber Contessoto, Cardano’ya (ADA) yatırım yapmaya başlayacağını söyledi

doge cardano

5 Şubat’ta tüm birikimini (yaklaşık 250.000 dolar) Dogecoin’e (DOGE) yatıran Glauber Contessoto, Cardano’ya (ADA) yatırım yapmaya başlayacağını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

22 Nisan’da, Los Angles’ta bir müzik şirketinde çalışan 33 yaşındaki adam, CNBC’nin “Make It” programında DOGE yatırımı yaptığını anlatmıştı. Contessoto, 4.5 sent civarındayken popüler kripto para birimine yaklaşık 250.000 dolar yatırım yaptı.

Contessoto, Dogecoin’e yatırım yapmaya karar vermesinin üç ana nedeni olduğunu söyledi: (1) Reddit’teki Dogecoin topluluğunu seviyordu; (2) “Shiba Inu” meme’ini beğendi; ve (3) Elon Musk’ın Dogecoin savunuculuğu.

Contessoto, CNBC’ye “Dogecoin satın almak için harcanabilir geliri olmadığı için” sadece tüm birikimlerini kullanmakla kalmadığını, aynı zamanda Tesla ve Uber hisseleri de dahil olmak üzere sahip olduğu tüm hisse senetlerini sattığını ve borç alarak marja yatırım yaptığını söyledi.

22 Nisan’da Contessoto, CNBC’ye DOGE pozisyonu 10 milyon dolar olana kadar HODL planladığını söyledi:

“Planım, 10 milyon dolara ulaştığımda %10’unu çıkarmak.”

Ona göre, “bu şeyler büyümeye devam edecek.”

Şimdi de ADA Yatırımı Yapacak

Contessoto, 26 Ağustos’ta CNBC ile yaptığı en son röportajında, $DOGE hisselerinden herhangi birini satma planı olmamasına rağmen, $ADA satın almak için harcanabilir gelirini mümkün olduğunca fazla kullanmak istediğini söyledi:

“Şu andan itibaren kazanmaya başladığım her parayla mümkün olduğunca Cardano satın almaya başlayacağım.”

Dün yayınladığı bir tweete göre, Contessoto’nun önümüzdeki beş yıl boyunca yükseliş yaşayacağını düşündüğü diğer kripto para birimleri Ethereum, Bitcoin ve XRP.

DOGE milyoneri ayrıca Cardano’nun en büyük destekçisi olacağını ifade etti.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x