Yükleniyor...

Analist Altcoin Daily’ye Göre Bu 7 Kripto Varlık “Patlamak Üzere”

Altcoin Daily sunucusu Aaron Arnold, toparlanmasını beklediği yedi kripto varlığı sıralıyor.

analist altcoin dailyye gore bu 7 kripto varlik patlamak uzere

Altcoin Daily sunucusu Aaron Arnold, toparlanmasını beklediği yedi kripto varlığı sıralıyor. 

947.000 YouTube abonesine sahip fenomen, Ethereum’un (ETH) “patlamak üzere” olan varlıklardan biri olduğunu söylüyor.

Aaron, Ethereum’un ekosisteminin geliştiğini ve bu ayın başlarında gerçekleşen güncelleme ile birlikte gelen fee yakma mekanizmasının bir sonucu olarak varlığın bir arz şoku geçirdiğini savunuyor:

“Patlamak üzere olan kripto varlıklardan bahsetmişken, Ethereum hakkında konuşmamız gerekiyor. Ethereum ekosisteminde çok iyi şeyler oluyor. Nasıl yükseliş yanlısı olmayalım?

Ethereum patlamaya hazır görünüyor ve şu anda kesinlikle bir arz şoku yaşıyor. Ethereum, istikrarlı desteğin üzerinde işlem görüyor ve arkasındaki satış baskısı büyük ölçüde azalıyor.”

Femonenin listesinde yer alan sıradaki varlık Ethereum rakibi Cardano (ADA). Arnold’a göre, Cardano’nun birlikte çalışabilirliği, yükseliş sinyali olabilecek akıllı sözleşmeleri başlatmaya hazırlanırken büyüyor:

“Bu 12 Eylül güncellemesi ile akıllı sözleşmeler geleceği için Cardano için büyük bir haber. Başka bir şey ortaya çıktı, bu çok güzel, oldukça havalı. Cardano, Ethereum uyumlu bir yan zincir alıyor…

Yan zincir, işlem ücretlerini ödemek için wrapped ADA’yı kullanacak… Bu Ethereum için daha iyi, Cardano için daha iyi… Mesele şu ki, her şey birlikte çalışabilir hale geliyor ve tüm bu ağların birbiriyle çalışması ve birbirleriyle etkileşime girmesi iyi bir şey. Ethereum’da büyük ölçüde yükseliş yanlısıyım. Cardano’da da büyük ölçüde yükseliş yanlısıyım.”

Arnold, Solana (SOL) ve blokzinciri oracle’ı Chainlink’i (LINK) artan birlikte çalışabilirliğe sahip ek altcoin’ler olarak öne çıkarıyor:

“Solana geliştiricileri artık Chainlink’in DeFi [merkezi olmayan finans] fiyat beslemesini (price feed) kullanabilir. Chainlink oracle’ı artık Solana ağında yayında. Artık güvenilir fiyat verilerine erişim sağlanabilir. Dediğim gibi, Solana ve ayrıca Chainlink’te de yükseliş yanlısıyım.”

Fenomenin listesinde beşinci sırada, şu anda ekosistemini genişlettiğini söylediği akıllı sözleşme platformu Avalanche’ın (AVAX) yerel token’ı yer alıyor:

“Tıpkı Cardano’da yükseliş yanlısı olduğum gibi, Solana’da da, Avalanche’ta da öyle…

Avalanche neden yükseliyor? Bu oldukça basit. Avalanche, önde gelen DeFi protokollerini kullanıyor…

Avalanche, yakın zamanda Aave [AAVE], Curve [CRV] ve Sushiswap [SUSHI] gibi önde gelen DeFi projelerini kendine çekti… Bunun yanı sıra Avalanche ekosistemindeki birkaç yeni DeFi projesi de büyümeye katkıda bulunuyor.”

Arnold’un listesinde bir sonraki sırada, yakın zamanda bir sosyal ağ ile ortaklık kuran oyun ve NFT blokzinciri platformu Enjin (ENJ) yer alıyor.

“Enjin’i kaliteli bir oyun varlığı olarak düşünürdüm. Haber şu ki, sosyal ağ Blockster… Enjin ile işbirliği yapıyor ve 400.000 erken dönem kullanıcıyı NFT’lerle ödüllendiriyor.”

Arnold’un listesindeki son altcoin, Ripple’ın XRP Ledger’ındaki yerel dijital varlık olan XRP’dir. Arnold, XRP için yükseliş yanlısı olmasının sebebinin SAR indikatörüne dayandığını söylüyor:

“XRP, %30 fiyat hareketinin eşiğinde. XRP, yükselmeye hazır görünüyor. Fiyat hareketinin %30’dan fazla hareket ettiğini görebiliyorum…

…Parabolik [SAR] noktaları yükselişe geçti, bu da bir çıkışın yolda olduğunu gösteriyor.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner