Yükleniyor...

Dogecoin (DOGE) Tüm Kazançlarını Sildi

CoinMarketCap'e göre, Dogecoin'in fiyatı son 24 saat içinde %11'den fazla düştü.

doge tüm kazançlarını sildi

CoinMarketCap’e göre, Dogecoin’in fiyatı son 24 saat içinde %11’den fazla düştü. Tesla CEO’su Elon Musk’ın sağladığı kazanımlardaki aslan payını sildikten sonra meme kripto para birimi şimdi ilk 10’dan ayrılmanın eşiğinde. Kripto para birimi şu anda 18.9 milyar dolarlık piyasa değerine sahip.

Daha önce bildirdiğimiz üzere, Dogecoin geçen Pazartesi Musk’ın sosyal medya devi Twitter ile yaptığı 44 milyar dolarlık satın alma anlaşmasını tamamlamasının ardından yükselişe geçti. Teknoloji devinin favori kripto para biriminin Twitter’da önemli bir rol oynaması bekleniyor. Musk, Twitter Blue abonelerinin DOGE yardımıyla ödeme yapmasına izin verme fikrini dahi ortaya attı. Bunun da ötesinde, meme kripto para biriminin yardımıyla bahşiş göndermeyi mümkün kılmanın “güzel” olacağını iddia etti.

Twitter anlaşmasının kendisi Dogecoin için yükseliş sağlamıştı ama bu sona erdi. Musk, henüz etkili sosyal medya platformunun dizginlerini ele geçirmedi.

Dogecoin, yazının yazıldığı sırada son 24 saatte %11.7 oranında düşüş yaşadı. Kripto para birimi 0.143116 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner