Yükleniyor...

Anonim Bir Balina 70 Milyarlık Shiba Inu (SHIB) Satın Aldı

Popüler meme token Shiba Inu, yatırımcılar tarafından tercih edilen bir token olmaya devam ediyor.

shiba Inu balina

Popüler meme token Shiba Inu, yatırımcılar tarafından tercih edilen bir token olmaya devam ediyor. Projeleri ve iş birlikleriyle adından oldukça söz ettiren Shiba Inu’yu balinalar varlıkları arasına ekliyor.

WhaleStats kripto para piyasasında büyük bir Shiba Inu alımını tespit etti. WhaleStats’a göre anonim bir balina 70 milyar değerinde Shiba Inu (SHIB) satın aldı. Bu satın alımla Ethereum balinaları arasında SHIB’in en büyük pozisyon olarak konumu belirlendi.

İşlem sayfasına göre, 13 saat önce büyük bir SHIB alımı gerçekleşti ve potansiyel olarak %3’lük fiyat artışına neden oldu. Shiba Inu’nun USD değerindeki toplam holdingi 1,2 milyar dolarda kaldı.

veri

Shiba Inu Performansı

Balinalar tarafından yapılan büyük Shiba Inu token alımları, genellikle OTC masaları, özel ticaret, likidite sorunları ve kaymayı önlemek için piyasa yapıcıları aracılığıyla emir vererek yapılır, bu nedenle varlığın fiyatına çok fazla yansımazlar.

Coinmarketcap verilerine göre yazı yazıldığı sırada SHIB’in fiyatı 0.00002351 dolar seviyesindeydi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner