Yükleniyor...

Dogecoin (DOGE), Yükselişini Yeniden Başlatarak İlk Beşteki Yerini Geri Aldı

Dogecoin (DOGE) bugün erken saatlerde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,44 dolara yükseldi.

doge 1

Dogecoin (DOGE) bugün erken saatlerde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,44 dolara yükseldi.
Dünyanın en zengin adamı Elon Musk tarafından tercih edilen meme-coin CoinMarketCap’te ilk 10 dijital para listesinde beşinci sıraya geri döndü ve bugün erken saatlerde 0.4409 dolar seviyesine dokundu. Bu, kripto para için tüm zamanların en yüksek seviyesiydi.

Dogecoin bugün başka bir tarihi zirveye yükseldi, Bittrex borsasında 0,44 dolar seviyesini aştı ve son 24 saatte yüzde 20’den fazla yükseldi. DOGE daha sonrasında ufak bir düzeltme yaşadı ve yazının yazıldığı sırada 0.37 dolardan işlem görüyordu.

Ekran Resmi 2021 04 19 17.41.59

DOGE’u Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine İten Faktörler

DOGE’yi rallisine devam etmeye iten birkaç tetikleyici oldu. İlki, Bitcoin’i ve tüm kripto para piyasasının yükselmesini sağlayan Nasdaq’daki Coinbase doğrudan listelemesiydi.

Ardından Kanadalı bir web barındırma sağlayıcısı olan easyDN, Bitcoin’i kabul ederken DOGE ödemelerini de kabul edeceğini duyurdu. OTC listesindeki robot şirketi BOTS, Dogecoin hakkında da benzer bir duyuru yaptı. DOGE, Letonya havayolu airBaltic ve Lüks otel zinciri Kessler Group dahil olmak üzere son zamanlarda benimsenmesinde büyük bir artış gördü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner