Yükleniyor...

StormGain, Akıllı Telefon Kullanıcılarının Kripto Madenciliğine Erişmesini Sağlayacak

StormGain, kripto madenciliğini basit, şeffaf ve her zamankinden daha kolay erişilebilir hale getiriyor.

EN Unsafe SG Сloudminer static v2 1200x900px Customsize1 Max Quality

StormGain, kripto madenciliğini basit, şeffaf ve her zamankinden daha kolay erişilebilir hale getiriyor.

Kripto para madenciliği, birçok kişi için oldukça çekici olsa da, zaman zaman karışık gelebiliyor. Bu nedenle StormGain’in bu çözümü, daha eşit bir alan yaratma amacıyla, teknik engellemeleri denklemden çıkarıyor.

Kripto para madenciliğine giriş yapmak hem özel teknik bilgi hem de yüksek miktarda yatırım gerektiriyor. Ayrıca madencilik yapanların elektrik maliyetleri ve cihaz bakımları gibi çeşitli faktörlerin de göz önüne alınması gerekiyor. StormGain bu anlatıyı değiştirmeyi amaçlıyor.

Bulut madenciliği, günümüz kripto para birimi endüstrisi içerisinde son derece yaygın bir eğilimdir. Bununla birlikte, birçok sağlayıcı önemli getiriler vaat ederken, bu vaatleri yerine getirmekte başarısız oluyor. StormGain, mobil tabanlı bir bulut madenciliği sağladığı için tamamen farklı bir türdür. Her kullanıcı, işlerin donanım tarafıyla uğraşmadan, akıllı telefonu üzerinden kripto para madenciliği yapabilir. Mobil uygulama kullanıcıları, StormGain’in risksiz, ve kullanışlı madencilik çözümü ile bu hizmete en iyi şekilde erişebilirler.

stormgain

Kullanıcılar bu hizmete erişebilmek için ilk etapta, web ya da akıllı telefon üzerinden StormGain platformuna kaydolmalıdırlar. Ardından sorunsuz bir biçimde hesap oluşturulabilir. StormGain, olabildiğine çok kişinin bulut madenciliği ile tanışması için, sorunsuz bir kayıt süreci sunuyor.

Hesabın onaylanmasının ardından kullanıcılar, hemen Bitcoin madenciliğine başlayabilirler. Kripto para birimiyle işlem yapabilmek için 10 USDT şartı söz konusudur. Bu şartın yerine getirilmesinin ardından kullanıcılar, StormGain ile kripto varlıklarını alıp satma konusunda özgürdürler. Madencilikten elde edilen paranın hesaba çekilmesi, trade süreci sonlanmadan mümkün değildir. Ancak trade yoluyla elde edilen tüm kar, herhangi bir zamanda kişinin hesabına aktarılabilir.

StormGain aracılığı ile yapılacak alım satım işlemleri %0 komisyon ile gerçekleştirilebilir. Bununla birlikte kullanıcılar, tüm standart ve gelişmiş araçlardan faydalanabilirler. Hizmet ayrıca, kripto portföyünü hızlı ve zahmetsizce genişletmek isteyenler için, fiat tabanlı kripto para birimi satın almaya da olanak tanıyor.

StormGain’i diğer bulut madenciliği sağlayıcılarından ayıran en önemli şey, madencilik ödüllerinin ticaret hacmi ile doğru orantılı olmasıdır. Daha yüksek işlem hacmine sahip olan kullanıcılar, madencilik gelirlerinden daha fazla gelir elde ederler. Maksimum eşik, tüm kullanıcılar için günlük 0,0318 Bitcoin ve ayda yaklaşık 0,33 Bitcoin’dir. StormGain ile uzun bir süre madencilik yapmak, kişinin kar potansiyeli üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir ve bulut madenciliğinin ortaya çıkardığı tam potansiyeli gösterebilir.

Tüm bulut madenciliği ödülleri, o anda kaç kişinin dahil olduğuna bağlı olarak, her 30-40 dakikada bir dağıtılır. Para hesaba çekildikten sonra, transferler 72 saatten kısa bir süre içerisinde gerçekleşir. Yeni başlayanlar için ilk Bitcoin ödülleri, 4 saat içerisinde erişilebilir hale gelecektir.

StormGain Hakkında

StormGain’in bulut madenciliği hizmeti, madencilik pazarına giriş engellerini etkin bir biçimde ortadan kaldırır. Sonuç olarak, fazla yer kaplayan, yüksek maliyetli madencilik cihazlarına yatırım yapmaya artık gerek yok. Sözleşme fiyatları düşüktür ve bu nedenle devam eden yatırımlar, uzun vadede önemli karlar dönüşebilir. Bitcoin madenciliği hizmetine bulut üzerinden kolayca erişim sağlanabildiğinden, mobil cihazlardan bu hizmete erişmek de son derece önemlidir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner