Yükleniyor...

Kripto Para Topluluğu Arasında Çok Konuşulan SafeMoon (SAFEMOON) Nedir?

Son günlerde yüksek artış rakamıyla kripto para gündemine bomba gibi düşen SafeMoon (SAFEMOON), bir DeFi platformu olarak karşımıza çıkıyor.

safemoon2

Son günlerde yüksek artış rakamıyla kripto para gündemine bomba gibi düşen SafeMoon (SAFEMOON), bir DeFi platformu olarak karşımıza çıkıyor.

SafeMoon protokolü, RFO tokenlarının ve otomatik likidite oluşturma protokollerinin bir kombinasyonudur. Gelen bilgilere göre SafeMoon, NFT, yardım projeleri ve kripto eğitim uygulamaları geliştirmeyi planlıyor. Token, 8 Mart 2021’de piyasaya sürüldü. Twitter profiline göre SafeMoon’un CEO’su John Karony’dir.

SafeMoon’u Benzersiz Yapan Nedir?

SafeMoon’un teknik raporu, DeFi endüstrisinde ortaya çıkan büyük bir sorunun, sektöre yeni girenler için kolay erişime sahip olmayan APY LP-farm’larının varlığı olduğını belirtiyor.

SafeMoon ile tokenlar satılırken, token üzerindeki çeşitli baskıyı kaldırmak için statik ödüller fikrini amaçlamaktadır. Ayrıca whitepaper, “yansıtma mekanizmasının” SafeMoon sahiplerinin tokenlarını daha uzun süre tutmalar için teşvik ettiğini belirtiyor. SafeMoon’un Otomatik LP’si ayrıca token sahipleri için bir fiyat tabanı / tampon sağlayarak protokole istikrar katar. SafeMoon’un manuel yazma stratejisi, teknik incelemelerine göre SafeMoon token sahiplerine uzun vadede yardımcı olur.

SafeMoon, şu anda PancakeSwap, BakerySwap ve BitMart üzerinden satın alınabilir durumda.

SafeMoon, son 24 saat içerisinde %72 oranında artarken, son bir hafta içerisinde de %350 oranında artmış durumda. SafeMoon, yazı kaleme alındığı sırada CoinGecko verilerine göre 0,00000370 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner