Yükleniyor...

Dogecoin Kurucusu Ayı Piyasasının 4 Yıl Süreceğine İnanıyor

2013 yılında Jackson Palmer ile birlikte Dogecoin'i yaratan BT mühendisi Billy Markus, mevcut kripto ayı piyasası, bunun nedenleri ve ne kadar sürebileceği hakkında görüşlerini paylaştı.

ayi

2013 yılında Jackson Palmer ile birlikte Dogecoin’i yaratan BT mühendisi Billy Markus, mevcut kripto ayı piyasası, bunun nedenleri ve ne kadar sürebileceği hakkında görüşlerini paylaştı.

Kısmen şaka olan bir tweet’te Markus, kripto piyasasının “eninde sonunda düzeleceğini” beklediğini paylaştı. Ancak, bunun biraz zaman alabileceğine dikkat çekti:

“Yakında değil, belki 4 sene.”

Bu kripto satışının “hızlı ve agresif” olup olmayacağı ve güçlü bir sıçrama ile sonuçlanıp sonuçlanmayacağı sorulduğunda, Markus, küresel ekonominin korkunç durumunu gerekçe göstererek aynı fikirde olmadığını dile getirdi.

Bir önceki kripto kışı da kabaca dört yıl sürdü ve Ocak 2018’de başlayıp Bitcoin’in Nisan ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 63.500 dolara ulaştığı ve ardından Kasım ayında yaklaşık 69.000 dolara yükseldiği 2021’e kadar sürdü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner