Yükleniyor...

Dogecoin Kurucusu Kripto Paraları İskambil Kağıtlarından Yapılan Evlere Benzetti

Dogecoin kurucu ortağı Jackson Palmer, Avustralya'da bir televizyon programında kripto para birimlerini iskambil kağıtlarından yapılan evlere benzetti.

kart

Dogecoin kurucu ortağı Jackson Palmer, Avustralya’da bir televizyon programında kripto para birimlerini iskambil kağıtlarından yapılan evlere benzetti. Palmer, “Alttaki bazı kartlar düşmeye başladı” ifadelerini kullandı.

Bununla birlikte Palmer, en son düzeltmenin kripto para birimlerinin sonunu işaret edip etmediğini belirtmek için “çok erken” olduğunu kabul etti.

Palmer, kripto para çöküşünün altında yatan nedenin merkeziyetsiz finans olduğunu belirtti. Dogecoin’in kurucu ortağına göre, gerçek olamayacak kadar iyi faiz oranları sunmak için kullanıcıların fonlarıyla kumar oynayarak borç verenler, kripto para birimlerinin çöküşüne neden oldu.

Bu günlerde elektronik bankacılığı kullanmak “oldukça kolay” olduğundan, Dogecoin kurucu ortağı, geçen Kasım ayında kümülatif değerleri 3 trilyon dolara yaklaşmasına rağmen kripto para birimleri için özel bir kullanım durumu görmüyor. Avustralyalı yazılım geliştiricisi, devam eden çöküşün insanlar için bir “uyandırma” çağrısı olacağını umuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner