Dogecoin Milyoneri, 500.000 Dolar Kaybetti! • Coinkolik
Yükleniyor...

Dogecoin Milyoneri, 500.000 Dolar Kaybetti!

YouTuber ve Dogecoin (DOGE) sahibi Glauber Contessoto, geçtiğimiz ay Dogecoin sert bir şekilde düştüğü için neredeyse 500.

doge milyoneri

YouTuber ve Dogecoin (DOGE) sahibi Glauber Contessoto, geçtiğimiz ay Dogecoin sert bir şekilde düştüğü için neredeyse 500.000 dolarlık bir kayıp yaşadı.

Dogecoin’in fiyatı yükselip alçaldıkça “Dogecoin milyoneri” lakabını bir kazanan bir kaybeden ünlü Dogecoin sahibi Glauber Contessoto, geçtiğimiz ay yaklaşık yarım milyon dolar kaybettiğini açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Contessoto, attığı bir ekran görüntüsüne göre, geçtiğimiz ay DOGE yatırımında 461.672 dolar kaybetti. Yine de ünlü isim, popüler meme kripto para birimini elinde tutmaya devam etmek istiyor.

Contessoto, Dogecoin 8 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.7376 dolara ulaştığında 2 milyon doların üzerinde kazandığı kazanç sağlamıştı. Bu onun popülerleşmesini sağladı. Milyoner olduktan sonra, YouTuber günlük işinden vazgeçti ve YouTube kanalına ve Twitter sayfasına odaklanarak kendini tanıttı. Contessoto, bir gün Doge portföyünün 10 milyon dolar değerinde olacağını ve ardından bunun onda birini itibari paraya çevireceğini ifade etti.

Bugün erken saatlerde attığı başka bir tweet’te Glauber Contessoto, DOGE’nin 17 Eylül’den bu yana %13’lük düşüşüne değindi.

Popüler isim “Bu bir Dogecoin’in hatası değil” diye tweet attı, bunun yerine Bitcoin tarafından tetiklenen kripto para piyasasının genel düşüşüne vurgu yaptı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x