Yükleniyor...

Dogecoin Milyoneri Glauber Contessoto, DOGE’un Neden En İyi Kripto Para Birimi Olduğunu Süpermen Örneğiyle Anlattı

Dogecoin (DOGE) milyoneri Glauber Contessoto, Dogecoin'in neden “en iyi kripto para birimi” olduğu konusunda Süpermen ile ilgili esprili bir teori ortaya attı.

dogecoin milyoneri superman

Dogecoin (DOGE) milyoneri Glauber Contessoto, Dogecoin’in neden “en iyi kripto para birimi” olduğu konusunda Süpermen ile ilgili esprili bir teori ortaya attı.

Son zamanlarda sadece DOGE değil aynı zamanda fiatta da milyoner olan 33 yaşındaki Dogecoin sahibi Glauber Contessoto, meme token’ı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,74 dolara yükseldiğinde Twitter’a durumla ilgili bir açıklama yaptı. Glauber DOGE’un bir kripto para birimi olarak artan popülaritesi hakkında konuştu.

“Meme Token’ı Süpermen Sayesinde Popüler”

DOGE taraftarı, Dogecoin popülaritesinin “sırrını” bulmak için “kapsamlı ve yoğun zahmetli” bir araştırma yaptığını itiraf etti. Sonunda, popüler Süpermen çizgi roman karakterini ve Krypto adlı süper köpeğini gündeme getirdi. Böylece Glauber Contessoto’ya göre köpek “Doge”a dönüştü ve Krypto “kripto” oldu. Ayrıca topluluğa, köpek bir erkeğin en iyi arkadaşı olduğu için DOGE’nin “en iyi kripto para birimi” olduğunu hatırlattı.

DOGE Milyoneri İşini Bıraktı

U.Today tarafından daha önce bildirildiği üzere, Glauber Contessoto, Los Angelis’teki bir HipHopDX çevrimiçi müzik dergisindeki günlük işini Web’de bir DOGE milyonerinin kişisel markasını büyütmeye odaklanmak için bırakmıştı. Yaklaşık 80 bin abonesi olan bir YouTube kanalı var, ancak henüz kanalından para kazanmıyor ama şimdiye kadar kişisel web sitesinde DOGE ürünleri satıyor ve artık tam zamanlı olarak YouTube’da DOGE hakkında videolar yapıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner